Göbeğimdeki Yağlar Gitmiyor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gye Baek tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli arkadaşlar merhaba,

Daha önce antreman programımı ve beslenmemi paylaştığım uzun bir konu açmıştım. Gün içerisinde neler yaptığım v.s. her şey orada yazılı. Önce sizlerden orayı okumanızı rica edeceğim. :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ayla-n-al-ma-program-t54098.html

5 haftadır orada paylaştığım programı harfi harfine uyguluyorum. Ki 5 haftanın öncesinde de 2 ay kadar daha hafif bir program uygulamakta idim. Yani toplamda 3 ay kadardır çalışıyorum, vücudumun üst kısmı ve kollarım iyi gelişiyor, fakat göbek bölgemdeki yağlar neredeyse hiç değişmedi. Tekrar belirtmem gerekirse günde sadece sabah bir dilim ekmek yiyorum, öğlen de spordan sonra ufak kepekli makarna ve tavuk yiyorum. Un,şeker,tatlı hayatımda yok... Neyi yanlış yapıyorum acaba?

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    çoğu insanda vucut yapısı olarak yağlar en son göbekten gider
    yani bu iş öyle çabuk olmaz
    zaman ve disiplin lazım
    herşeyden önemlisi çok azim lazım
    ilerde herşey yoluna girecektir
    ama daha çok zaman lazım

Gye Baek bunu beğendi.
  3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Azi ve Gye Baek bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş