Göbeğim var gibi ama SERT

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve S4V4S tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar az çok spor yapıyorum açıkcası fazla sporla uraşan biri değilim ama kollarım falan kas çıkmaya başladı hatta şişikte duruyor diye bilirim ama bilgisayarda çok duruyorum bundan dolayı hafif göbeğim çıktı gibi dik ayata durduğum zaman belli olmuyor ama oturduğum zaman belli oluyor ve üstüne bastırdığım zaman çok SERT ama eğer sıkmaz isem yumuşak oluyor yani sıktığım zaman yumruk atsanız bişe olmaz derlerya o şekilde sert oluyor misal bastırdığım zaman içeri doğru göç müyor ama normal bırakınca biraz çıkık sizce ne yapmalıyım ? :( çok dertliyim çok

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    "Sisirdim abdominalleri" diyosun... :)

Karin bolgende yag var. Bu kadar obsesif olmamak lazim, gayet normal birsey. Oturdugu zaman belli bir yag oranindaki herkesin gobegi belli olur.

Yag oranini dusurmek icin antremanlar yapman gerekiyor, bunlar genelde kardiyo hareketleri oluyor. Karin kaslarini calistiracak hareketlerle de o bolgeyi siklastirabilir ve yag yakimina yardimci olabilirsin. Forumda bu konuda bircok baslik var.

Sekerli seyleri tuketmeyi azalt. Karbonhidrati azalt. Bunlar yaglanmayi hizlaniran seyler.

3. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    peki kepek ekmeği yesem ve katı şeylerden ziyada çorba içsem yoğurt çorbası gibi etki gösterirmi ?

Sayfayı Paylaş