Göbeği eritmek için ne yapmalı ve ne kullanmalıyım_

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LPTRASH tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LPTRASH

LPTRASH Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar, neredeyse 5 senedir belirli aralıklarla body building ile uğraşan biriyim. Özellikle bu sene 5 aylık ağır bir programın neticesinde ve Weider amino + Whey protein takviyesiyle çok iyi bir yol katetmeme rağmen karın bölgesindeki yağlanmada büyük bir artış gözlemledim. Bu arada boy 1.90 kilo 88. Bu göbekten kurtulmam için bana uzman biri yardımcı olabilir mi? Nasıl bir program uygulamalı ve yağ yakıcı kullanmalı mııyım ya da kullanırsam ne kullanmalıyım. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler...

2. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım her gün elinden geldiği kadar 2O dakika kadar yatay bisiklet yapsan bence büyük yararı olur. 19Ocm - 88 kg aslında bu boy ve kiloda olup fit olanlar mevcut. O yüzden bence senin beslenmende yanlışlık var. Mesela bira ve şeker ve asitli içecek çok tüketiyorsun bence. ne dersin buna cevap verirsen yani beslenmeni de yazarsan iyi olur. Benim tahminim beslenme sorunun ama hem bu beslenme düzenini değiştirmen hem de dediğim cardioyu yaparsan çok iyi sonuç alırsın bence...

3. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Ben yaptığım şeyi sana kısaca söylim...Bu formun bu konuyla ilgili bütün bölümlerini okudum..Sende bunu yapmakla başlayabilirsin..Emin ol işe yarayacaktır

4. LPTRASH

LPTRASH Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    berbes ne yaptığını söylersen sewinirim...

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumda yağ yakımı ile onlarca başlık var..önce arama yapmalısınız!

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş