Göğsümda yağ problemi.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cyrax tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar göğsüm malesef kilolu, konu açmadan önce aradım ama umduğumu bulamadım, doktora gitdim, bende Jinekomasti olmadığını söyledi, bir başka doktorada göründüm, ikinci kez bu hastalığın olmadığını söylediler, diyet,kardio,yüzme,body gibi öneriler sundu, body yapmaktayım, ama bilgili arkadaşlar bu göğüs yağların ertiecek, ve göğsü iyi bir düzene sokacak aletleri önermenizi istiyorum.
    Bildiğim bunlar.

Bench Pres
    İncline Bench Pre
    Butterfly

Şöyle yapma dediğiniz aletlerde varmı?, göğsü dahada kötü duruma sokacak aletler?, bide göğüsü yukarı çıkarmak istiyorum, bunun için hangi çalışma şekli önerirsiniz?

Teşekkürler.

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    gögüsteki yağların ayrı bi özelliği var mıdır bilmiyorum ama bana kalırsa yoktur. o zaman standart olarak yapılan yağ yakma programları yani cardio, yemek düzeni vs etkili olacaktır tabi biraz zaman isteyen bi olay bu. gögüs hareketleri yapman yag eritmek yerine kas yapar yanlış anlaşılmasın gögüs hareketleri yapma demiyorum. normal vücut geliştirmeye devam onun haricinde bol bol cardio yap vücuda yağ girişini en aza indir zamanla sonuç alacaksın diye düşünüyorum. gögüsteki yaglanmada normal vücut yaglanmasıdır fakat bu yaglanma ayrı bi vücut olayının sonucuysa bu dediklerim tamamen geçersiz olabilir :D

3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yok dostum yani dumbbell le felan yöntemler varmıdır acaba, mesela dumbbell flyes katkı yaparmı buna? göğüs ucunda hiç bir anormallık yok, şişlik felan filan, sadece yanlarda felan bariz kilo problemi, kardio, ağırlıklara felan geçmeden, 100 kolari yapıyorum, aradada havuzda yüzme felan, ama iki kere bodyden çıktıkdan sonra havuza girme hatası yaptım, yüzemeden çıktım, acayip yoruluyor adam, her sabah kalkıp keşke koşabilsem parkda :(.
    Mesela göğsü elimle yukarı çektiğimde şişlik bile hissedilmiyor, bunun için incline bench presmi gerekli?

4. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    yüzmeyi sabah erken saatte bişey yemeden yaparsan bi de bunu koşu cardio ile desteklersen çok güzel olur diye düşünüyorum thums: şişlikten kastın nedir anlamadım ama üst gögüs kası eksikliginden bahsediyosan evet incline bench press işini görecektir

5. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Yağ yakımına yönelik çalış. Yeni başladıysan ilk ay programını bitir, ondan sonra cardioya yönelik çalış, dumbell fly, polaris gibi hareketleri düşük kilolarla 15-20 tekrarlı çalış.

6. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yok dostum 3 ay olucak, şişlikden kastım, göğüs pamuk gibi, etmi, yağmı bilmiyorum, otururken ele felan geliyor :D, ama hastalık değil buna artık eminim, şüpheler vardı tapi önceleri.

7. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    gögüslerini sık ve o şekilde biraz gögüslerine bastır o zaman ne kadarının kas ne kadarının yağ olduğunu az buçuk anlarsın :D doqukaaN arkadaşımında dediği gibi yüksek tekrarlı hafif agırlıklı antreman stillerinide deneyebilirsin :)

8. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Jino olayı yoksa sorun etme, her türlü gider o yağlar.

9. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Tamamda dostum, 3 aydır çokda etdi etmedi çalışmalar, bench presi doğrumu yapmıyorum acaba diye düşünüyorum, göğüs fazla aşşağıda gibi, sarkma gibi .s

10. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    doqukaaN arkadaşım vermiş cevabı. jinekomasti yoksa sorun yoktur zamanla düzelir :)

Sayfayı Paylaş