Göğüste ve Göbekte Yağ Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cwell tarafından 30 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cwell

Cwell Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba . Yaşım 19 . 181 santimetre boyundayım ve kilom 86 . Göbeğimde ve gögüslerimde bi yağlanma söz konusu . Bunlar beni artik rahatsiz etmeye başladigi için bende bunlarla savaşma kararı aldım fakat bu konularda çok fazla bi bilgim olmadıgından size danışıyorum . Gögüslerim yumuşak vaziyette ve yağ dolu sanırımki göbegim bira göbegi gibi degil alt kısımlarda toplanmışlık var ve kalçamın üstünden hafif sarkmalar mevcut ve bu sarkmaların bıraktıgı bir takım çizgiler var . Göbegim ile cinsel organımın oldugu kısım arasında bi ucurum var sanki . Yapılı bir insanımda aslında omuzlarımda geniştir oldukça tek sorunum bu . Bu yağlanmayı durdurarak bunları en azından normal biçimine sokmam için neler yapmam gereklidir . Çevremdeki kişiler yagları kas yapabilcegimi söylemişti .

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kardio + diyet başka turlu yaglar gıtmez ve body de yapman gerek kendın dıyorsun yumusacık kas calısın kas arttıkca vucut daha fazla enerjı harcar buda zayıflamaya katkı saglar kardıo ve body dıyorum ben ve dıyette

3. hknmtn

hknmtn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Balıkesir
    Benzer sorun bende de var. Kısa sürede birşey elde edemezsin. Kardiyo ve diyet yapmalısın. Destek için forumda CLA öneriyorlar. 15 gün sonra alacağım. CLA hakkında bilgi toplamanı öneririm. Tabii ki CLA da tek başına işe yaramaz. Düzenli kardiyo + diyet.

Sayfayı Paylaş