Göğüste sorun var gibi? 2-3 yıllık düzensiz spor geçmişi.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CrixuxSpartacus tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CrixuxSpartacus

CrixuxSpartacus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy 1.80
    Kilo 69

Arkadaşlar kışın kötü hava koşulları nedeniyle salonda, diğer zamanlar ise dışarıda,evde şınav - mekik - barfiks - koşu şeklinde 4 setten oluşan ve 70-80 dakika süren gayet yorucu bir antrenmanım var. Değişik şınav şekilleri ile güzel bir şekle sahip olmak istiyordum fakat şuanki görünümü pek beğenmiyorum. Sanki genetik bir sıkıntı var gibi göğüs biraz aşağıda ve ortada boşluk var. İyi veya kötü eleştiriye açığım. Supplement kullanmadım hiçbir şekilde.

Ekli Dosyalar:

2. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Göğüsünün şekli bence ideal. Sadece biraz daha hacim alması gerekiyor. Göğüs arasını doldurmak her sporcu için biraz sıkıntılı bir durum. Olayları biraz beslenme, antreman, uyku ve zamana bırakmak gerekiyor.

Genetik olarak gayet iyi :)

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş