Göğüslerimle İlgili Problemim :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Berent tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Öncelikle merhabalar,
    Bu forumu yaklaşık 1.5 senedir takip ediyorum ve internette body buildingle ilgili çok geniş çapta araştırmalar yaptım , aminoasitler olsun protein tozu , creatin ve hatta insan anatomisine kadar indim diyetler cardiolar olsun..Genel hatlarıyla bu sanatı biliyorum fakat bir türlü yapmak nasip olmadı. Üniversite sınavı magduru olan biri olarak 40 gün öncesine kadar crunch'tan başka bi aktivitem olmadı (babaanneme yardım için poşetleri taşımam dışında :D) dediğim gibi 40 gündür falan body ile uğraşıyorum , bu kadar bi süreden pek sonuç beklemiyorum ama göğüslerimin şekli bir acayip foto üzerinden anlatayım biraz , göğüslerimin ortası ters V şeklinde boş ve ne kadar inner şınav inner bench yaparsam yapayım bi türlü dolmuyor. Sizlerden öneri bekliyorum ne yapabilirim. "Genetiğim mi böyle acaba ?" diye düşünmeye başladım gerçekten üzülüyorum bu konuda... (ayrıca bunu kime sorarsam sorayım orası mutlaka kasılıyordur diyor ama ben benchte veya şınavda göğüslerimin yandığını hissetmiyorum , olan tricepslere oluyor) yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

http://a1209.hizliresim.com/11/6/cq5h0.jpg vücudum bu şekilde , her türlü yoruma eleştiriye öneriye açığım gerçekten bu işe çok hevesliyim :)

ve 2. bir edit : boyum 177 kilom 69

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:59 ----------

ve 3. bir edit daha...yazdığım yazıyı tekrardan okudukça çelişkiye düşüyorum..biliyorum 40 günde hiç bir halt olmaz fakat neden göğüsümün o kısmı çok boş anlamışta değilim..tepem attı gece gece şınav mı çeksem :D (programım şu şekilde 1. gün göğüs biceps bacak , 2. gün omuz triceps sırt , 3. gün boş , 4-5 tekrar aynı program ve hergün 20 dk crunch)

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
  2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Bişey yok bunda daha ortada doğru düzgün kas bile yok göğüs kasların geliştikçe düzelecek tabi bu çok uzun bir süreç.

StormBlast bunu beğendi.
  3. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    dostum gogus seklı genetıkle alakalı bı durumdur tabı calısma seklıde onemlı ama buyuk olcude genetık sekıllendırır

StormBlast bunu beğendi.
  4. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    tamamdır çok teşekkürler :)

5. brhmcr

brhmcr Guest

sabir :) sabir :) sabir :)

6. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    Farklı bir başlık daha açıp forumu kirletmek istemiyorum fakat bi sorum daha olacak. Vücut tipleriyle ilgili bu sorum...Benim boyum 177 ve kilom 69. Ben ektomorf muyum , mezomorf muyum ?

Sayfayı Paylaş