1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Göğüslerimin eksikleri ve göğüs arasındaki boşluk ve gelişim hakkındaki fikirleriniz.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kckonur tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    boy 1.78
    kilo 76
    omuz ölçüsü 121
    kol 36 cm
    karın 78
    Öncelikle daha önceden 98 kıloydum zayıflama ile 68 kg ya düştüm 5 ay içerisinde ve kendimi bu sporun içerisinde buldum şuan 7. ayımdayım ama okul nedenıyle bıraktığımda oldu yanı toplasan 4 aydır düzenli olarak bu sporu yapıyorum ve gelelim asıl konuya göğüslerimin arasındaki boşluk beni rahatsız ediyor acaba nedeni nedir çalışmamdamı bı yanlışlık var yoksa vicut yapısından kaynaklı bi sorunmu ve siz değerli arkadaş ve ağabeylerimin yardımlarını beklıyorum gelişim hakkındada fikir almak istiyorum

Ekli Dosyalar:

2. Tumay39

Tumay39 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    1. fotoğrafta yüzünü saklamayıp . 2. fotoğrafta yüzünü saklamanın amacı nedir ? Bu arada göğüslerin bir tür jinekomasti hastalığına benziyor olabilir , büyüklerimiz den de tecrübeli kişilerden de düşüncelerini alalım tabi ki .

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  3. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    enteresan :D eskiden kilolu oldugundan dolayı olabılır bence

4. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar 98 kg iken yani 5 ay önceki göğüslerimin hali bu şekildeydi
    .
    Fotoğrafı yeni bulduğum için buraya atmak zorunda kaldım . yorumlarınızı bekliyorum .

Ekli Dosyalar:

5. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    galiba hiç kardiyo yapmadan direk bodye baslamıssın yaglarla beraber bu yuzden oyle olmus .Bence bir an once kardiyo yapmaya basla.

6. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim ben kardıyo yapmadan nasıl 20 kılo vereceğim allah aşkına resımlere bakmıyormusun bilmiyorsun madem yorum yapma gozunu sevım ya

7. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    hayırlısı dostum ne diyim :D

8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    adamın neresi yağlı allah aşkına arkadaşlar 98 den 68 kg ye düşmüş :D

Biraz forumu araştırsaydın keşke araştırmadan konu açmayalım. Göğüs arasını tamamiyle doldurmak pek mümkün değil bunun hakkında başlıklar var araştırırsan görürsün. Ama bu hiç düzelmicek anlamına gelmez yapacağin hareketler orta ve iç göğsü hedef alcak harketler olmalı bunlar şöyledir :

Flat bench press
    flas dumbell press
    flat dumbell fly
    middle cable cross
    push up
    close grip bench press
    bikaç tanede değişik hareketi var isimleri tam yok onların araştır biraz forumu.

fatalrhyme95 bunu beğendi.
  9. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim yorumlarınız için araştırıyorum sürekli umarım işer yarar ama tabiki bu işin genetiğimi ne çalışırsam bu açıkları kaparım paylaştığınız sıkıştırma tarzı haraketlerin çoğunu zaten çalışırken yapıyorum dar barla çalısma telde çekme dumbel fly bunları yapıyorum klasik haraket olarak tamamen vıcudun şeklinden kaynaklanıyor sanıyorsam dediğim gibi konuya hakım bir arakdaş varsa başında böyle bi sorun olup duzelten arkadaş varsa vs benı bılınçlendırebılırmı acaba ?

Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  10. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    eklemeyi unutmuşum butterfly da çalıştırıyo o bölgeyi. dumbell fly nizami yapmak zordur eğer yapabiliyorum diyosan yap yoksa butterfly yap orta yükseklikte. Normal bench press yaparken çok açık tutma kolunu. 65 cm filan tut kollar arasını. Sorun düzelir aslında düzelir derken görüntü normalleşir ama ufacıkda olsa yinede biraz kalır çok kafana takma sen bunları çalışmana bak şimdilik. göğüs programını yazabilirmisin merak ettm

11. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    tabik yazayım öncelikle bnm göğüslerim hacimsel olarak şişik durumda piramit set çalışıyorum 12 10 8 6 olrak hafif ağırlıktan yüksek ağırlığa doğru
    1.bench press 12x10x8x6
    2 dumbell göğüs press12x10x8x6
    3 üst göğüs dumbell press 12x10x8x6
    4 düz sehpada yana açış 12x10x8x6
    5 middle cable cross 12x10x8x6

Hareketlerim bunlar arada sırada birde pull ower eklıyorum enerjıme kalmış bir durum göğüs ve pazu aynı gün içerisinde yapıyorum piramit set dediğim gbi

12. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Forumda daha önce de geçmişti ama hangi başlık hatırlayamıyorum. Göğüs arasındaki boşluk genetik yapıdan kaynaklanmaktadır. Bazı pro vg sporcularında dahi göğüs arası boşluk olması bu yüzdendir, yani göğüs arası kas dokusu yoksa ne kadar iç göğüs çalışırsan çalış, tamamen kapanmaz.

Blonde bunu beğendi.
  13. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ama yinede belli ölçüde kapatabilirsin fakat tamamiyle değil. inner chest diye youtubeden arat bikaç hareket bulursun

münzevi bunu beğendi.
  14. kckonur

kckonur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    sağolun arkadaşlar bılıyorum kas dokusu yok tabıkı orta bolumde kas dokusunu ayıran bir kemik var göğüs ortasında ve çukur bi biçimde nedeni demekki genetik benimde tahmin ettiğim gibi şimdi göğüsleri toparlamaya bakıcam bı an once artık . sağolun

15. cokpisyakısıklı

cokpisyakısıklı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Göğüsle ilgili herşeye jinekomasti yazmaya bayılıyorsunuz sanırım ya. Arkadaşımız burda efendi gibi sorusunu sormuş yok yüzünü saklamadın yok şunu yaptın bunu yaptın ayrıntı bunlar.. Butterfly oldukça etkili bu gibi sorunlarda ama uzun süreli düzenli çalışırsan bi anda bişiler oluşması mümkün değil.

16. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Göğüs gelişimi genetik, şekli de gelişme derecesi de. Ama eğer yağ varsa o yüzden öyle diyorsan o zaman yağ yakmaya dönük diyet yapmalısın, göğüsteki yağlar zor gider çünkü.

Sayfayı Paylaş