Göğüslerimin çalıştıgını hissetmiyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sylvester tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 1 aydır yapıyorum bu sporu , çalıştıgım her bölge kol olsun omuz olsun arka kol vb çalışırken hissediyorum ve ağrı oluyor kaslarımda buda bana gelişiyor hissi veriyor.
    Göğüs ise ne çalışırken nede ertesi günlerde hiç ağrımıyor.
    Bazıları hareketi yanlış yaptıgından bazıları az kilo girdiginden diyor hepsini dikkate aldım.
    Hocama hareketi uygularken sordum ve hareketi dogru yaptıgımı söyledi.
    Agırlık konusuna gelirsek kaldırabildigimin en iyisini kaldırıyorum örnegin dumbell bench press 7.5 kg veya 10kg dumbellerle çalısıyorum.Bench press için 15 kg da çalışabiliyorum.Kilo arttıramıyorum çünkü arttırdıgımda 10 - 12 tekrar bile çıkaramıyorum.
    1 aydır kendimi çok iyi verdim bu işe beslenme , uyku düzeni tek sorun göğüste yardım bekliyorum.

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    ön kol arka kol en rahat cıkan göğüs 2 3 kanat 4 sırt baklava bana göre

3. faciaa

faciaa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlam göğüs press yapman için önce omuz ve triceps kaslarıni gelistir sonra göğüs press ağır gir

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sylvester bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    önce butterfly (kelebek) ya da dmbl fly girip, ardından göğüs press egzersizlerine girebilirsin. Buna önceden yorma prensibi denir. Bunu aratırsan ayrıntılı bilgi edinebilirsin. Omuz ve arkakol kaslarını güçlendikçe göğüsten daha çok verim alabilirsin.

svmszcck ve Sylvester bunu beğendi.
  5. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumlar için teşekkürler , arka kol ve omuzdan verim alıyorum.Wrestler şimdi araştırıp uygulıycam dediklerini teşekkürler. Ayrıca bir sorum daha olucak dumbell fly hareketiyle kasların çalıştıgını hissedebiliyorum yalnız bu gerilme gibi birşey omuza kadar çok geriyor bu hareket omuzada etki ediyor gibi geliyor benmi yanlış yapıyorum ?

Sayfayı Paylaş