Göğüsle ilgili ???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Ektomorf bi yapım var. 1-1.5 senelik geçmişim var sporda. bi 10 aya yakın ara vermiştim ve 1.5 ay önce yeniden başladım. Hemen hemen bıraktığım seviyeye geldim. Sorunum şu ki benim göğüs kafesimin orta kısmı biraz dışa doğru çıkık yani normalde tam göğüsün o orta kısmındaki çizginin alt tarafındaki kemik biraz dışa çıkık ve spora başlamadan önce çok zayıf olduğum için çok kötü görünüyordu. Şimdi pek fark edilmiyor belli bi gelişmem oldu fakat hala olması gerekenden hacimsiz duruyor, yanlardan bakınca iyi hacimlenmiş gibi dursa da ortadaki çizgi neredeyse belli olmuyor. Sizlere şunu sormak istiyorum; şimdi bana ne önerirsiniz, göğüse 1 günümü ayırıp 5-6 hareket sağlam falan mı gireyim ne yapayım ? Tecrübeli abilerimden yardım istiyorum teşekkürler...

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Göğüslerinin iç kısmını belirginleştirmen gerekiyor. Ellerin kapalı şınav çekebilirsin belirginleştirmek için. Zaten 10. şınava geldiğinde göğüslerinin iç kısmının çalıştığını anlayacaksın. Bu da motivasyonunu olumlu etkiler diye düşünüyorum.

3. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Göğüsün iç kısmı yoktur! O çizgiyi belli etmek için hacimlenmesi lazım başka birşey değil tabi orda kas lifi var ise olur kemik varsa dolmaz. 5-6 hareket çooook fazla en fazla 4 hareket gir ama hakkını ver. İyi forumlar.

4. Majestic.

Majestic. Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    cable cross çalısmanı öneririm :)

Sayfayı Paylaş