göğüsde dumbell press hiç yapamayacağım sorun olurmu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve jarhead tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    salonda yeteri kadar dumbell olmadığından son 35 kg lik dumbellar var ve benim dumbell press yaparkenki sistemimi bozuyor ister istemez. ilk sete 35 kg lik dumbellarla girsem 2. sete girecek dumbell yok. bende buna takdım şimdi barbell press a devammı ediyim göğüsü şaşırtmak için dumbell press e geçmişdim ama malesef olmadı:S olmassa olmazmı dumbell press barbellarla gidiyorum hep nereye kadar gidebilirimki dumbell eksik kalıyo:S veya press hareketinde göğüse hep bar ile girip izole hareketlerlemi şaşırtayım vücudu çok şaşırtılacak sistem var aslında sonuçda tekrarlarla bile şaşırtabiliyoruz set sayılarıyla bile, hareket sıralarını değiştirerekde ama dumbell ın vurduğu yerle barbell ınki bir değil bu zamana kadar pek dumbell press yapmışlığın yok göğüsde:S

Son düzenleme: 9 Ekim 2009
  2. Leadri

Leadri Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Grafik
    Yer:
    Trabzon
    ben küçük barlara 5kg lık plakaları takarak elde ediyorum. göğüste dumbell presslemelerden mutlaka verim alırsın özellikle incline.

3. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bir bench'e oturarak cable press de deneyebilirsin. Dumbbell'e yakın etki verir, en azından şaşırtma etkisi kesin olarak var.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    db.press önemli bir hareket..
    30 kg- 15
    35 kg - 12
    35 kg - 12/10 yaparsın ;)