Göğüs

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ookkaann tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ookkaann

ookkaann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar sporda 2. ayım ve sol göğüsüm sağ göğsümden daha fazla şişti bunun nedeni nedir yanlış çalışmamı ayrıca aynı seviyeye nasıl getirebilirim ?teşekkürler

2. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    1. etken sol tarafta kalbinin olduğunu unutma ve 2.Etmen sağ tarafının sol'a göre daha güçlü olması ve ağırlığı daha etkili alması ve çözümü ise zaman ve barbel bench press :)

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Kalbin sol tarafta olmasıyla sol göğsün fazla gelişmesi arasındaki bağlantı nedir ?

4. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı sorun bendede bulunuyor. Uzun araştırmalar yaptım fakat henüz neden böyle olduğunu anlamış değilim. Kimi kalp olduğu için o bölgenin daha fazla geliştiğini söyler,Kimisi ise o bölgeye ağırlık kaldırırken daha fazla yüklendiğimizi söyler. Umarım bu sorunun cevabını sen bulabilirsin :)

5. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Benim göğüslerde yok ama aynı sorun benim sağ kanatımda var sağ kanatlar karşıdan üçgen bir şekilde çıkarken sol kanat tarafı düz olarak çıkıyor.Bir sorunda trapezimde var sol trapezimi sıkarak belirginleştirebiliyorum fakat sağ trapezi yapamıyorum :D

6. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dediğin gibi kanat olayı bende de var..omurga eğrili var mı sende ?

7. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    benim sağ göğüsüm daha büyük bunun onla alakası yok kalp yeri ile Ben de o hatalara düştüm dengesiz çalıştın şinav falan cekerken evde

biraz güçlenince tek ele geçtim sağ ele sağ goğüsüm ve sağ kolum daha kalıplı bunun sebebi sol tarafa yüklenmendir bence ama sağlak solak olmaya görede değişiyor

8. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul

Güzel soru.. Bu olayı aynı şekilde bende spor hocama , doktora sormuştum ve iki kişiden de aynı cevabı alınca olayı anladım. Cevap ise ; hızlı tempoda idman ve koşu yapınca kalp kasları büyümeye başlıyor ve bildiğin gibi kalp sol tarafta ve sol taraftaki kaburga kalbin büyümesinden dolayı biraz daha çıkıntılı oluyor buda bir nebze olsun sol göğüsün daha büyük durmasını sağlıyor..Sanırım 1 santim veya 1.5 santim kadar etkilediğini biliyorum çünkü aynı olay bendede vardı ama zamanla düzeldi şuanda herhangi bir problem yok :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:30 ----------

Tek elle çalışmak yanlış bir çözüm olmuş barbel bench press herşeyi düzeltebilir :)

Tam tersi bende sağaktım ama sol tarafım daha büyüktü

Sayfayı Paylaş