Göğüs Yağları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MT123 tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Herkeze iyi forumlar göğüs yağları'ndan kurtulmak ıcın egzersiz hareketler varsa söylerseniz isimleirni sevinirim.[şınav'dan başka]

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda göğüs yayları konularına bakarsan göğüs yayının çok farklı bölgelerde kullanıldığını görürsün.Hangi bölgelerini çalıştırmak istiyorsun onu belirtirsen arkadaşlar ona göre sana hareketler tavsiye ederler.

3. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    göğüs yayını duymuştum pekı sagol

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Birşeyi söylemeyi unutmuşum.Burada yeni arkadaşlara yardımcı olabilmek amacıyla hep söylüyorum boy yaş kilo spor geçmişiniz falan gibi bilgileri de yazmanız daha faydalı oluyor.

5. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Peki yaziyim yas 14 boy 173 kilo 80

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yaşın daha çok genç.Öncelikle farkındasındır beslenme bu konuda birinci etken.Bu yaşlarda beslenmene dikkat edersen ileride metabolizmanın sağlıklı çalışmasını sağlarsın.Metabolizma çalışma rutinini bu yaşlarda kazanıyor çünkü.Yeterki hormonal bir bozukluğun olmasın.Senin yaşında genç kardeşlerimiz için yeni bşlayanlar bölümünün sabit konularında senin yaş gurubuna dair bir çalışma programı var.İncelemen faydalı olacaktır.Üstelik oradaki programla hem bütün vucudunu çalıştırmış olursun, hemde dengeli ve daha görünümlü bir vucudun olur.Kas çalışınca boyum kısalırmı diyorsan haftada iki üç gün araya sığdır git okulunun bahçesinde bir saat basket atma çalışması yap kalsiyumlu büyüme yoğurtlarından bu ikisinin desteğiyle boyunda uzar.Ama profesyonel antranörlerin konu olarak açtığı programı mutlaka incele sabit konularda.

7. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    zaten 3 aydır düzenlı sekıdle beslenıyorum 87 ydim 80 oldum devam ediyorum bi ara dediğin gibi o programları uyguluyodum ama artık uygulamıyorum bi taraf boy uzamasını durdurur dıyor bır taraf bıse olmaz dıyor ben o yuzden calısmıyorum sadece evde mekik şınav gibi şeyler yapıyorum yoğurt süt ümü de yiyip iciyorum sağol ilgilendiğin için.

8. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yapacağın herşey spordur.Bunun içine basketbol voleybol gibi spor dalları da dahil.BB de boy uzamasına ilişkin açıklama forumda var.ARama motorundan arama yaptır çıkacak karşına.Ama boy uzamasında basketbol etkili bir spordur, ailemden biliyorum ve senin yaşın şu anda çok müsait.Zaten basketbol ısınmalarında ve antremanlarında da kaslarını geliştirici pek çok hareket yapacaksın.

Sayfayı Paylaş