göğüs yağları için antreman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Camiryoo tarafından 15 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Camiryoo

Camiryoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler benim göğüs durumum böyle http://imgim.com/görüntü0770.jpg

evet biraz yağlıyım ve bu yağları dumbella yok etmeye çalıştım sıkınca kendimi kaslar beliriyor ama öndeki yağlar gitmiyor benim sorum şu kas nasıl oluşur yağın altında mı oluşur yoksa yağı eritip kas mı yapar yapmazsa bu yağlardan nasıl kurtulabilirim ? yani hangi hareketleri yapmam gerekir

2. yunus54

yunus54 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    o kadarda abartı değil dostm az kg çok tekrar çalış ve kardio + diyet ile biraz kilo vermeni tavsiye ederim illaki gider oradaki yağlar ama en önemli nedenlerden biride ordaki kasın az gelişmiş olmasıdır. göğüs antremanlarına ağırlık ver derim

3. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    göğüs idmanlarına ağırlık ver yanı temponu yüksek tut zaten tempon geregi yağda yakarsın kas gelişimide artar

4. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Pek jinekomasti gibi durmuyor ama öyle bir durum varsa seni hiç bir antreman hiç bir diyet kesmez, ha ergenlik jinekomastisidir gelir geçer ama bunu antremana veya diyete hibe edemezsin.

Sadece fazla kiloya bağlı yağlanma ise kilo verdikçe normale dönecektir.

Vg, kardiyo ve diyet kombinasyonuyla işi çözebilirsin o zaman.

Özet:

Jinekomastiye bağlı doku büyümesi veya yağlanma antremanla gitmez, ergenlikten kaynaklanıyorsa zamanla geçer onun dışında bir durumsa müdahale gerektirir.

Jinekomasti değilsen ki pek jinekomasti gibi durmuyor. (ama onu burdan biz bilemeyiz) Sadece fazla kiloyla alakalıysa yağ yakımı işi çözer.

5. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım fazla yağın yok bence işi biraz hacim birazda yağ yakma ile çözersin. Eğer evde dumbellerin varsa bildir ona göre bişi yazalım sana yada spor salonuna gidiyorsan o daha iyi :) ama dumbellden yardım istersen özelden de bana sorabilirsin, spor salonuna pek gitmediğim için makinelerin adlarını pek bilmiyorum arada bakıyorum geri karışıyor zaten :D

Sayfayı Paylaş