Göğüs ve sırt için öneri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve frozenmuslum tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. frozenmuslum

frozenmuslum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar göğüs ve sırt çalışmalarını biraz öne çıkarmak istiyorum şu aralar. göğüsün orta kısmını birleştirmek için yani iki göğsü birbirine doğru (içe doğru) genişletmek için hangi hareketi önerirsiniz? umarım anlatabilmişimdir.

Sırt kasları için olmazsa olmaz dediğiniz hareketi bana önerirmisiniz?

teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:40 ----------

Aslında göğüslerin arasını (ortasını) doldurma demek daha doğru olur:)

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    BenceSırt kaslarının olmazsa olmaz hareketi Barfiks.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Forumda hepsi mevcut ama cevaplıyım.

Dumbell ile yapılan göğüs presslerde genelde göğüsün iç kısımları hedeflenir.

Sırt içinse olmazsa olmaz diye bir şey yok. Daha doğrusu hiç bir bölge için yok. Her hareket herkeste aynı etkiyi yapmaz.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Amacınız ne anlamış değilim ama ikidir yorumlarıma karşı cevaplandırdığınızı sanıyorsunuz.Bence Sırt için en etkili olmazsa olmaz hareketlerden biri sizi ilgilendirdiğinide hiç düşünmüyorum.Her hareket herkeste aynı tepkiyi yapar!Çünkü aynı hareket yapıyorsanız aynı görevde çalışmıştır o hareket ama vücud tipleriniz farklıysa o hareket sizin o kasınızı geliştirse dahi vücudları farklı olduğu için bu hareketi yapan farklı insanların vücudlarında görünüş olarak farklı bir görünüş olabilir.Dialoga girmekten kaçınırım ama bu ikinci oldu sadece can sıkıyorsunuz.

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Biraz sakin. Neden böyle alınganlık yaptın anlamadım. Evet barfiks in olmazsa olmaz olduğuna katılmıyorum. Günümüz şampiyonları barfiksmi çekiyor ? Demekki olmazsa oluyor. Burası bir paylaşım platformu, herkes fikrini söylemekte serbest, polemiğe lüzum yok.

6. o0OBusraO0o

o0OBusraO0o Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kullandığımız Türkçeye dikkat edelim lütfen.Diyalog ve vücut kelimelerini öğrenmenizi öneririm. ;)

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İki kelimeninde anlamını biliyorum.Türkçemizide iyi kullanmaya çalışıyorum ama burda kötü kullanmamın sizi ne kadar ilgilendirdiğine bir anlam veremedim.Sizce napmalıyım kötü kullandığım için ölmelimiyim ? veya her konuda muhteşemmi olmalıyım.Off basitsin dostum..

Sayfayı Paylaş