Göğüs ve Karındaki Yağlar için tavsiye

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve reliant tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. reliant

reliant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    Merhaba 4 Aydır düzenli body yapıyorum.karın altında ve göğüste yağ var küçükken şişmandım 2 sene önce zayıfladım.bunları nasıl yok edebilirim? YAŞ 16 IMG_20140106_204243.jpg IMG_20140106_204317.jpg

2. Jhabbar

Jhabbar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Göğsündekiler yağ değil jinekomasti. Bendede aynısı var ve bunları spor yaparak yok etmek mümkün değil.

3. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Aynısı bendede var 3 Ay Olucak Body yapıyorum çok az bi degişme oldu fakat ne yaptıysam yok edemedim gögüsler büyük duruyor,Ne yapıcam şaşırdım valla,

4. Emre20

Emre20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Jinekomasti falan değil resimdeki göğüslerin durumu insanları durduk yere endişelendirmeyin.
    Genetiğinle alakalı bence arkadaşım meme uçlarının olduğu bölge geniş ve yağ tutmaya müsait kilo verdikçe azalacaktır.

5. reliant

reliant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    ALT GÖĞÜSÜ GENİŞLETSEM GİDER Mİ ACABA ?

6. Emre20

Emre20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    bende üst göğüs çalış en azından göze batmaz ordaki yağlar.Dediğim gibi kilo vermek şart Benimde göğüs yapım seninki gibi kilo verdikten sonra düzelmişti.

7. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Hangi Hareketleri öneriyorsunuz ?
    Bide benim boy 172 kilo 71 , Body ile 2 kilo aldım 71 oldum,
    Gögüsleri toparlayamıyorum bir türlü 2,5 ay oldu

8. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    Yav her seferinde jinekomasti jinekomasti insanların aklına kurt düşürmeyin panik de yaptırtmayın lütfen. Dostum takılma o kadar jinekomasti kolay bir şey değil herkes de olacak kadar açıklatmayın bana şimdi elli tane durumu var onun. Olsa bile kurtulmama gibi bir durum yok. Normal birine göre daha çok uğraşmanız gerekebilir. Beslenmeyi aynı dikaktle yürütemezseniz istediğiniz şekli elde edemeyebilirsiniz. Bu durumda panik yapmayacaksın. İç üst göğsün boş biraz incline pressi barı dar tutarak yap orayı yükselt bir. İkincisi alt göğsünde yok gibi duruyor. Decline presse de ağırlık ver ya da cross overla biraz daha toplayabilirsin. Hacim kaybettirir. Kaybettirsin takılma sen sadece girdiğin ağırlıktan düşme yeter. İncline pressi dar tutarak ve buna ek olarak dumbbell fly ile yaparak yukarı doğru çekersin. İstersen şu programı bir dene.
    Barbell Bench press 3*12 (az ağırlık)
    Dumbbell fly 3*12 (az ağırlık)
    Barbell incline press 3*12 (az ağırlık)(dar tutuş)
    Pull over 3*12 (az ağırlık)
    Cable crossover 3*12 (az ağırlık)
    üstüne çekebildiğin kadar şınav çek büyük ihtimal bir bile yapamazsın hakkını verdiysen eğer. 1 aya toparlarsın. Ama beslenmene dikakt ediyorsun. Yağları yakıyoruz ve üçgenlik falan yok sadece düzgün çalışmana ihtiyacın var.

9. yıkılmaz24

yıkılmaz24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yazdıklarımı herkes okursa sevinirim. Bende bu olaydan muzdariptim. Benimde yaşım 16 felanken göğüsümde böle şişkinlik vardı. Doktor ergenlik felan dedi. Bazı kişilerde 20 yaşına kadar kendiliğinde kayboluyor. Eğer ailende birinde de varsa üzgünüm ki genetik olabilir. Herneyse şu an 20 yaşındayım. 2-3 ay önce bunun ameliyatını oldum. Hastalığın adı jinekomasti. Tek çözüm yolu ameliyatla o dokuyu almaktır. İnsanları psikolojik olarak etkiler. Ama erkektede kadın meme dokusun olduğundan %1 meme kanseri riski bulunmaktadır bu hastalıkta. Herneyse doktora muayeneye gittiğimde bana body yapmamı söledi 3 ay yaptım ama göğüs kasları büyüdükçe bu sefer öndeki şişlikler daha da öne gelmeye başladı. Orada yağ tabakası ve doku var maalesef kardiyo vs onlarla erimiyor arkadaşlar. Sonra sporu bıraktım ameliyat olmaya karar verdım. Fiyatları özellerde en düşük 2000-5000 arası değişiyor. Yerine ve doktoruna göre ben istanbulda oldum ameliyatı. Estetik girdiği için devlet karşılamıyor. Devlette 1600 istemişti benden. Daha sonra özele gittim 2200 fiyat verdi. İstersen gel yarın ameliyat yapim dedi. Devlet 2-3 ay beklersin dedi sıra için. Bende 600 fazla verir özelde yaptırırım dedim. Yaptırdım ve sonuç inanılmaz. Ordaki şişkinlikten eser yok. Göğüs dümdüz. Çıkan yağları görseniz mideniz bulanır. Resimler duruyor mu hatırlamıyorum. Ameliyat sonrası 10 gün sargıda kalıyorsunuz buna dikkat edin öle ayarlayın kendinizi. Ameliyattan 1-2 ay sonra hiç bir şeyiniz kalmıyor emin olun. 2013 eylülde ameliyat oldum. kasımda tekrar bodye başladım. Herkese geçmiş olsun şimdiden

10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ne jinekomasti var diyebiliriz, nede yok diyebiliriz. Bence kontrol ettir birşey kaybetmezsin en azından varmı yokmu kesinleşir varsada yolu ameliyat, ameliyat dediğime bakma ufak bir operasyon. Bendede jinekomasti var ama çok az bir doktor var biri yok demişti o denli sporla zamanla göğüs hacim aldıkca göze daha az batıyor sendekide aşırı bir görüntü bozukluluğu yok spor yaparak şekle sokabilirsin bence.

11. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Jinekomasti olması için göğsünün büyük durması lazım seninki şekilli duruor kardeşim sadece dezavantajın var vücudunun yapısı göğüs kasları için biraz dezavantajlı sen napıcaksın biiomusun haftada 2.5 seans göğüs giriceksin ;)

12. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş