Göğüs uçlarında şişme ve sarkıklık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gkhn53 tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Gögus uclarım genellıkle sısık ve sarkık duruor kıyafetın uzerınden dahı bellı oluyor bu durum bazı durumlarda ıse toplanıo fıt gozukuo (ıdman yaparken soguk suya gırınce kosu yapınca gozlemledıklerım bunlar)sebebı ne olabılır yardımcı olursanız sevınırım.yaklasık 3 yıldır fıtness yapıyorum kasa hacım kazandırmaya yonelık calısmadım hıc bı zaman zaten kılo vermem gerektıgı ıcın bunu ıstesemde yapamazdım.3 yılın 1.5 yılında 20 kg verdım 100 kg den 80 kg ye dustum.1.79 boyundayım 80.2 kg yım suanda.Gogus 106kol :36bel:84omuz :122Forumda bayagı aradım okudum ama net bı cevap alamadım Jınekomastı kadar sarkıklık da yok ayrıca.Idman programı ve beslenme programı olarak onerılerınızı beklıyorum..

2. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yağdan dolayı olabilr Yaşın kaç ?

Bende de var ama jinekomasti gibi benim ki veya ergenlikten olabilir.

3. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    17 yasındayım

4. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Jinekomastidir.

5. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ya Murderali Yeter senin bu çok bilmiş tavırlarından bıktım.Herkese yalan yanlış bilgiler verip duruyorsun.Yeter çık git şurdan.17 Yaşında diye illa jinekomasti mi olması lazım ? Niye adamı korkutuyorsun ? Fotograf olmadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun aklım almıyor.13 Yaşındasın bilgin yok bir şeyin yok konuşuyorsun.Yettin artık.

gkhn53 Senin problemine gelince ; Hızlı bir biçimde kilo verdiysen Sarkma olabilir veya hala yağlıysan o yüzden de olabilir.Göğsün Sıkı değilse o yüzden de olabilir.Jinekomasti de olabilir.Doktora gitmelisin bence her şey olabilir.Eğer Bir sağlık problemin yoksa Salona gidiyorsan hocanla görüş ya da doktordan bilgi al.

onbir ve acer bunu beğendi.
  6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    spora baslamadan önce benımde vardı o yagdan kaynaklanıyor sanırım. spor yaptıkca düzelir sarkmaya bisey diyemem cogu kısıde olur(.sıcak su vs) spordan sonra toparlanıyorsa jinekomasti degildir.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o yaşlarda jinekomasti olabilir bende 17 yaşında doktora gıttım dedım jınekomastı ama oyle resımlerdekı gıbı degıl az var dedı kendılıgınden 19 -20 yasında gecer kafana takma dedı geçmezse gelırsın o zaman detaylı konusuruz bende sag gogusumde var sanırım tek gogustede oluyor jınekomastı spor hocamada sordum yenı yazıldım spora dedı ucunda degıl ustunde dedı gogus calısırız yayarsın duzelır dedı bakıcaz artık bayramdan sonra inşallah baslıyorum

8. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    calıstıkca daha kotu oluyor buyudukce sarkıklık oldugu ıcın estetık bı goruntu olusmuyor ne yazıkki bende sadece yag yakımı yapıorm suan 75 kg ye falan dustukten sonra yagsız sekılde beslenerek tekrar 78-79 kg ye yukselıcem o sekılde belkı onune gecebılırım.

9. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet arkadaslar sonunda doktorada gıttım jınekomastı olmadıgını soyledı hemen sıvı l carnıtıne aldım yag oranını dusurmeye calısıcam :)

10. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Arkadaşlar burda ne kadar yorum yapsanız boşa gider. Önce Bir resim koyması lazım . Resimleri görmeden birşey demek yanlış olur

11. baris91

baris91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de o şekilde oluyor , salonda çalıştıktan sonra biraz koştuktan sonra falan bakıyorum göğüs ucu hemen sönüyor , sönük olduğunda kötü bir görüntü de olmuyor sanırım yağdan dolayı

ayrıca benim göğüste sarkma falan da yok sadece göğüs ucum şişik oluyor bazen , elleyip baskı uyguladığımda da hemen sönüyor

yaşım 19 bu arada

12. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    konuyu actıgımdan bu yana yaklasık 6 kg verdım ve agırlık ıdmanlarını hacımlenmeye yonelık deıl cok tekrarlı az agırlıklı sekılde yaptım bayagı bı gelısme var ama sısıklık hala mevcut tabi :) ama gözle gorulur bı kuculme oldu goguslerımde

13. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    aynı benmki gbi ama ebn çok ölçüde aştım önce 70 kiloya düş arkadaşım sonra kelebekle çalış az çok tekrar az kilo ile bench yap normal program dışna artı olarak günde 40 olmadı 20 duruma göre arttır şınav çek bişi klamaz

14. uqur5561

uqur5561 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs yağları

1.64 boy 80 kiloyum yaş 16 yağlar için napmam gerek

Sayfayı Paylaş