Göğüs uçlarının yağlı görüntüsü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve erensolak tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. erensolak

erensolak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, 17 yaşında 182 boyunda 71 kiloyum okuduğum kadarıylada ektomorfoz bi vücuda sahibim 6-7 aydır fitness yapıyorum iyi beslenmedigim için çok gelişme olmadı ama başladığımdan itibaren 8 kilo aldım vücudumdan memnunum göğüs uçlarım hariç. Iyi çalışıyorum, ağır giriyorum hatta görenler "nasıl kaldırıyosun onu" gibisinden sorular soruyolar bazen ama su göğüs uçlarımdaki yaglari bi yakamadim hocama sorduğumdaysa "o genetik düzeltemezsin" dedi yıkıldım resmen ama kabullendim zamanla. Daha sonra göğüs ucu yağlı olmakla kalmadı sol göğüs ucumda bi sertlik hissettim dokunduğumda acıyodu arastirdim pek bi şey bulamadım sizce bunun sebebi nedir doktora gitmeli miyim lütfen yardımcı olun açtığım ilk başlık bu. Şimdiden teşekkür ederim

2. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Jinekomasti olabilir sert bir şey varsa kesinlikle bir görülmelisin çok basit bir ameliyatı var halledilir.

3. erensolak

erensolak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle okuyup cevap verdiğin için teşekkür ederim. Jinekomastiyi araştırdım o olduğunu sanmıyorum hem bahsettiğim sertlik çok büyük değil ve olsa 2 göğüste birden belirgin şekilde olmaz mıydı?

4. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Bende de var. Henüz 16 yaşımdayım ben de. Okuduklarıma göre o göğüs dokusu 18 19 yaşlarında gidiyormuş. Sabırla beklemek gerekiyor sanırım.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

5. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Belki başlangıç evresidir o yüzden dedim.Ama ergenlik yüzündende böyle şeylerle karşılaşılabiliyor zamanla geçer ama yinede doktora görünmekte fayda var tabi.

6. erensolak

erensolak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beklemek diyosunda o kadar aydır fitness yapıp istediğimi giyememek üzüyo beni. Beklenecek gibi değil bi çözümü olmali sanırım ben doktora görünücem cevaplarınız için teşekkür ederim.

7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Acı dokununca iğne batması şeklinde mi ? Galba aynı dert bendede var.Görüntü olarak benimkiler kötü değil ancak sağ göğsüme dokununca iğne batması şeklinde bir acı oluyor.Fazla dert etmiyorum doğru beslen iyi çalış 20 yaşına kadar geçmezse doktora gidersin.Ayrıca hocan saçmalamış genetik filan değil eğer göğsündekiler yağsa yokedebilirsin jinekomastiyse büyük ihtimal 20den sonra biter ancak eğer bitmezse ameliyatla aldırabilirsin.

8. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Yaş itibariyle normal bir durum bu durum ergenlikteki hormon dengesizliğine bağlıdır yalancı jinekomastide diyebilirsin.

9. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Aynen oyle. Turkiyede her 3 ergen erkegin 1inde goruluyormus.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

10. erensolak

erensolak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocan saçmalamis diyorsunda benim yağ oranım yerin dibinde zaten hatta hocama "yağdan kaybetsem düzelir mi?" Diye sorduğumda "hangi yağdan kaybediceksin? onları versen ölürsün zaten" demisti. Baskasi bu yağ oranına sahip olsa göğüs uçlarında yağ olması olanaksız bu ancak genetik olduğu için olabilir hocam haklı bence. Iğne batması gibi değil ya ne biliyim bi acı ve sertlik hissediyorum sanki göğüs ucu kesilip altına bir şey konmuş gibi bir sertlik. Umarım ergenlikteki hormon dengesizligidir jinekomastiyi kaldıramam.

11. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    dostum benimde ucu yağlı kaç senelerce benleydi ama bu sene kafama takıldı 4-5 ayda kilo verip 2 ay fitness yaptım yine gitmesi sadece ufaldı ama hala duruyor pilastik cerrahına gittim elledi içindeki şeylerden anlayabiliyorlar jinekomasti dedi seviye 1 felan kas yaptıkca yavaş yavaş gidcegini söyledi ama bilmiyorum ameliyat boş iş olunmaz

Sayfayı Paylaş