göğüs programında sorun

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve quitnes tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. quitnes

quitnes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilk konum ilk msjım hatalı yere açtıysam yada eksikse özür dilerim..

boy:1.86
    kilo: 82

forumu uzun zamandır takip ediyorum geçen yıl 6 ay vg yaptıktan sonra geçen ay tekrar bodye başladım.

flexor hocamın foruma koyduğu bu programı uyguluyorum

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t4738.html

geçen yıl vg yi bıraktıktan sonra göğüs ve karın bölgemde yağlanma oldu..ama göğüslerimde yağlanma oranı biraz fazla oldu sanırım...

bench press yaptıkça göğüslerim dahada büyüyo içi kas ama üstü yağ salondaki hocaya sordum sadece Butterfly yapıcaksın,düşük kilo çok tekrar dedi... bide sizin görüşlerinizi almak istedim haftaya 2.aylık programa geçicem ne yapmam lazım göğüslerimi büyütmek istemiyorum üstündeki yağı eritmek istiyorum sadece. 6 aylık kart aldım 6 ay içinde sizinde yardımlarınızla göğsümdeki yağlanmadan kurtulmak istiyorum...şimdiden teşekkürler

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Yeni başlayanlar bölümü için daha uygun bir mesaj sanırım, yönetici arkadaşlar ilgilenirler.

Yağ yakmak için kardiyo yapmanız lazım. Daha hızlı yağ yakmak ve doğru beslenme ile ilgili şu mesajıma bakabilirsiniz. (Bugün bu mesajı 10 kere falan paylaştım sanırım :badgrin:) Çok ağırlığa girmediğinizi ve kas geliştirmeye çalışmadığınızı varsayarsak o mesajımda kasa dair konuları harfi harfine uygulamak zorunda değilsiniz. Ancak yağ yakmak, kilo vermek konusunda belki biraz yardımı dokunur.

Butterfly'ı düşük kilo çok tekrar yapmanız, göğüs hatlarınızın ortaya çıkmasına yardımcı olur ancak yağ yakmak için kardiyo (koşu bandı, bisiklet vs) şart. Hocanıza yağ yakmak istediğinizi, söylerseniz, kardiyo ağırlıklı bir program verebilir belki. Yine butterfly vs. vücudu sıkılaştırmak için az ağırlık çok tekrar yaparsınız. Ama en azından 15 dk bisiklet, 15 dk koşu bandı gibi birşeyler eklenebilir.

Bölgesel yağ yakmak mümkün değil, ancak dediğim mesajdaki ve forumdaki diğer bilgileri uygularsanız yağ oranınızı 6 ayda rahatça düşürebilirsiniz.

Son düzenleme: 22 Ocak 2011
  3. quitnes

quitnes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler winternatt mesajını okuyucam 20 dk kardiyo yapıyorum zaten mutlaka..göğüs ve biraz göbek hariç vucudumdan memnunum fit görünümüm var umarım sorunumu 6 ayda hallederim

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Yer:Antrenman Günlüğü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Wills71 bunu beğendi.
  5. quitnes

quitnes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    butterfly(düşük kilo çok tekrar) dışında göğüslere hacim kazandırmadan sadece üstündeki yağları yakmama yardımcı olucak hareket tavsiye edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş