Göğüs Programı!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve azad_57 tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. azad_57

azad_57 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar spora başlayalı 1.5 ay oldu ve göğüs programını sizinle paylaşmak istedim.
    bench pres 4x10
    ınclıne bench press 4x10
    dumbell fly 4x10
    alt göğüs 4x10 sizce nasıl?
    spora 48.5 kg la başladım şimdi ise 52.5 53 civarıyım daha fazla çıkmıyo bir iniyo bir çıkıyo :) günlük gerekli proteinleri almaya çalışıyorum ama bir türlü kilo alamıyorum.
    önceliğim zaten kilo almak.zayıf oldugum için kaslarım çabuk gelişti ama kollarım falan pek fazla belli olmuyo ince yani.karbonhidrat ve protein kullanmak istemiyorum.bir de antrmanlarda çabuk yoruluyorum.yulaf ezmesi yiyorum ama pek fazla etkisini göremedim sizce ne yapmam lazım.haftada 6 gün spora gidiyorum bunun kas gelişiminde olumsuz bir etkisi var mıdır ?

2. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    haftada 6 gun neler yapiyorsun komple yazarsan yardimci olacak cok kisi cikacaktir, ben dahil... ama su yazdiklarin icin soylemek gerekirse alt gogus 4*10 eger mekik benchinde yapilan decline bench press ise bu program cok yanlis, 1.5 ay gecmis ile 3 ayri bench press hareketi toplam 12 set bench press fazlasiyla hatali gozukuyor

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    1,5 ay için bukadar presin altına girmen nekadar doğru ?
    bence yanlış
    bech prese hocamın 4 ay sonra başlattığını hatırlıyorum :)
    gerçi şimdiki tecrübelerim olsa ilk ay bir adet bench eklerdim göğüs programıma

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Takıldığın nokta kilo ; bence bu kadar kısa sürede alman gerkeen kiloyu almışsın bu normal olan şey,sen anormal olan birşeyi yani ilk ay aldığın kadar kiloyu her ay almak istiyorsun,ancak bu mümkün değildir,çünkü vücudun ilk aylarda verdiği tepki takip eden aylarda aynı şekild evermez,yine kilo alırsın ama öyle her ay 2-3 kilo olmaz sen ahanda kilo almam durdu deyip idman ve beslenmeni bırakma,aynı şekilde devam et kilo alımın devam edecektir.

5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    1.5 aylık sporcunun haftada 6 gün vg çalışmasına girmesi de hatalı görünüyor.

StormBlast bunu beğendi.
  6. azad_57

azad_57 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    sqols tam programı müsait olduğum zaman yazacağım teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:23 ----------

boksbody sence programı nasıl değiştirmeliyim ?

demircan motive edici sözlerinden dolayı teşekkür ederim.

mr_dble hoca pek fazla ilgilenmediği için her gün gidiyorum.bir zararı olsa söyler diye düşünüyordum ama yanılmışım herhalde.kaç güne indirmeliyim sence ?

Sayfayı Paylaş