göğüs problemi!...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve etafaz tarafından 23 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. etafaz

etafaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben lise 1 den itibaren 3 kilo ve 1 sene sonra 5 kilo olmak üzere sadece dumbell ile biceps çalıştım. ama bazen zor geliyordu sol kol çalışmadan bırakıyordum birazda dengesiz çalışıyordum. yani 5 kiloluk dumbeli 100 kere- 150 kere kaldırmayı marifet sanıp öyle çalışıyordum. 1.5 sene hiç elimi sürmedim ve beslenmemede dikkat etmediğim için yağlandım:(. Şimdi 3 ay oldu başlayalı tekrar ve sağ göğsüm daha sarkık. bu zamanlar toplayacak mı yoksa idman sırasında sağ göğüsü daha mı çok çalıştırmalıyım. yardımınız için teşekkürler şimdiden:(

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Her insanın bir tarafı diğerine göre farklı gelişme gösterir. Bu özellikle gögüslerde kendini belli eder. Kiminde bu fark, daha belirgindir. Kimisinde belirgin değildir. Gögüs antrenmanlarını doğru ve hareketleri muntazam yaparsan kötü görüntü ortadan kalkar. Sadece bir tarafı çalıştırmak orantısızlığı arttıracaktır. Ayrıca ilk zamanlar çok ağır çalışmaktan kaçınmalısın. Dumbell yerine bar kullanmalısın.

bench_O

Kolay gelsin...

3. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    kardeşim aynı hataya bnde düşmüştüm.hergün çok çalışıodum.6 kiloluk dumbellerm vardı . çok çalışınca insan çok kas yapcağını zannedio.bu sporun temeli EGZERSİZ+BESLENME+DİNLENME.5 ay ara vermiştim dengesiz çalıştım için.Ama yeniden başladm bunlara dikkat etmeye başladım.gün aşrı spor yapıyrm ve haftada en çok 2 bölgemi çalıştıryorm.bnları yapmaya başladıktan sonra vücudumda gelşme oldunu hissettm.bnlara uymanı tavsiye edrim.

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.