Göğüs perfonmansı Yetmiyor!...

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve dealbaz tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dealbaz

dealbaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba millet, benim sorunum şu, göğüs idmanında ilk olarak bench press ile başlyorum hacim için maximuma ulaşmak lazım diye zorlayabidikçe zorluyorum kendimi...Daha sonra üst güğüs için İncline Bench Press yapıyorum daha doğrusu yapmaya çalışyorum ancak benchtekinin çeyreğini kaldıırıyorum anca...ve bu nedenle üst göğüs geride kalıyor .Bunu nasıl aşabilirim ...

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kere üst göğüs hareketi ''İncline Bench Press'' daha zor bir harekettir.Normal bench press hareketinden daha az yaparsın çünkü daha zor bir harekettir.Yalnız hareketlerin yerlerini değiştirip ilk incline bench press yapıp daha sonra bench press yaparsan.Artış olabilir.Ama bu seferde bench press'te düşüş olabilir.Karar senin?bench_O

dealbaz bunu beğendi.
  3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    inc. bench pres icin kolların güçlü olması gerekiyo ve dengeni iyi ayarlaman gerekiyo dengen yoksa bi saga bi sola gide gide yaparsın setini etkiside ne kadar olur bilemem ama sana önerim multi press yapman hem denge bozuklugu yasamassın hemde bölgeyi uyarmanda daha yardımcı

dealbaz bunu beğendi.
  4. dealbaz

dealbaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi her harhalde değiştirerek yapmak olacak bi idman incline başlayıp diğerinde normal bench...bir iki hafta böyle deniyelim bakalım umarın işe yarar ....

5. break4love

break4love Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iki press hareketini üst üste yapmamanı öneririm.çünkü itiş hareketlerinde çalıştırdığın tricepsi normal bench pressten sonra birde incline da calıştırırsan tam istedigin performansı alamazsın.ama araya dumbell fly koyar orda tricepsini dinlendirmis olur böylece incline bench press te daha fazla performans gösterebilirsin.iyi çalışmalar .. :)

DeaqLe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş