Göğüs kaslarım niçin gelişmiyor ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve umut-aydin tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. umut-aydin

umut-aydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba , 1 bucuk aydır vücut geliştirme sporuyla ugrasıyorum. Fakat salondakı hoca veya insanlar size yeterınce yardımcı olmuyo ve bu yüzden kendiniz öğrenmek zorundasınız. Şu anki kg :71 boyum:1.83.
    Şu anki programım 3*10 ve haftanın 3 günü 1 gün ara vererek gidiyorum , herhangi bir ekbesin protein felan kullanmıyorum . vücudumdaki gelişim çok az ve yavaş ilerliyo . Göğüslerimde sadece gözle görülür bir sıkılaşma oldu büyüme veya şişme söz konusu değil . ben daha çok hacim yapmak istiyorum bunun için nasıl çalışmam gerek kiloları ve setleri nasıl ayarlamalıyım?

Yardımcı olucak bilgili abilerim ve arkadaşlar için teşekkür ederim . :)weightlifter

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bir buçuk ayda ne olmasını bekliyorsun bir mucize mi?

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    1 buçuk ayda gelişim olmaz zaten vg sporunda ilk ay amaç gelişmek değil hareketleri nizami yapmayı öğrenmektir

mr_dblue bunu beğendi.
  4. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    adam kinq ya 1bucuk ayda dünyanın en iyi göğüs kasını yapcak :D 1bucuk ayda gelişme olmaz :D

5. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    bir buçuk aklık bi sporcu için biraz aceleci davranıyosun ama acelenide heyecanınıda gelişme ve karşılığını alma isteğine bağlamalıyız aslında :) Gayet normal bence. Şimdi nasıl gelişirim düşüncesini bir kenara bırak. Hocanın sana verdiği programı uygula ve forumdan araştırarak kendinede uygulayabileceğin tarzda günlük protein ihtiyacını karşılacayacak şekilde bir beslenme programı hazırla. Ardından en zevkli olan şeyi yap :) Aylık ölçümlerini yap, fotoğraflarını çek ve gelişimini seyret.

6. umut-aydin

umut-aydin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır aslında anlatmaya çalıştıgım sey acaba programım mı yetersiz yoksa iyimi ? yoğunluk çalışması için beklemelimiyim ?

7. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    yaw sizde biri yazar "1 ayda çok geliştim endişeliyim" yazar birisi siz ilk 1 ay çok hızlı gelişirsin normaldir yazarsınız. biri yaza gelişmedi yazar ilk ay hareketleri öğrenme ayı dersiniz birinizde doğru düzgün bişey desin.

Sayfayı Paylaş