Göğüs kaslarım gelişmiyor !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gym-Boy tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar, ben 1 ay başlangıç programını çalıştım, sonrasında yaklaşık 1.5 aydır 2nci programı çalışıyorum. Nedense diğer kaslarım gelişmesine karşın, göğüs kaslarım gelişmiyor ve zaten çalışırken de pek hissetmiyorum göğüs kaslarını. Sorun ne olabilir acaba? 90 kiloyum ve boy 1.78 bu arada.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    gerekli şiddeti sağlamıorsundur beslenmen kötüdür sadece göğüs iin değil her kas grubu için aynı şey gecerlidir şiddet misal lan ağırlık arttırıom gelişmıor vs vs gbi vücut kaldırdığın ağırlığı bilmez kasına uygulanan şiddeti bilir bu şekilde işlevine devam eder b ton sebebi vardır gelişmemesinin gerçi 2.5 ayda çok fazlada bişi beklemek ne kadar doğru

Son düzenleme: 26 Şubat 2014
  3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Daha 1.5 ayda böyle şeyleri kafana takarsan spordan soğursun. Antremanını güzel yap iyi beslen devam et gelişirsin.

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Bence göğüs için yaptığın programı detaylı bir şekilde yazarsan tecrübeli arkadaşlarımız o programa göre daha uygun yorumlar yapabilir.

5. Gym-Boy

Gym-Boy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    yani demek istediğim hareketleri saatlerce videolardan en doğrusunu izleyip bilenlerden destek almama rağmen iyi ağırlıklar kaldırsamda sanki göğüs çalışırken göğüs kaslarımı hissetmiyorum, misal flat bench press yapıyorum 40kg + demiri ile , sanki sadece kollarım ve omuz çalışıyo gibi hissediyorum :S zaman ayırıp ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler bu arada

2.5 ayı geçti, düzenli beslenip protein ağırlıklı besleniyorum ve uyku düzenime programlarıma çok sadığım, zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkürler bu arada..

şuan geçtiğim ve takip ettiğim program forum sitemizde verilen 2nci ve 3ncü ay yani aşşağıdaki linkteki program, yaptığım hareketler -Incline Bench Press -Incline Dumbbell Flyes -Dumbbell Bench Press (FLAT)
    Body'e Yeni Başlayanlar Için 1-2 proğram (Yapılış şekli) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Son düzenleme: 26 Şubat 2014
  6. BrockLesnar

BrockLesnar Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    2,5-3 ay bunlar az süreler. illaki değişim olmuştur ama bunu sen farkedemezsin şu an.

redpack bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş