göğüs kasının iç kısmı ıle ılgılı yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jesse_James tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 3 ayda gogus kaslarına agırlık verdım ve cok ıyı sekıllenıyor yalnız dış ve alt kısmı şekıllenırken ıc kısımda hıc bır gelısme yok hangı haraketı onerırsınız orası cukur gıbı kaldı[​IMG] resımde kırmızı ıle ısaretledıgım sekıl cızgıler olustu ama cızgının assagıda bıttıgı noktadan yukarıya kadar olan kısım ıkı gogus arası ıcın bır hareket varmı ?

Son düzenleme: 2 Nisan 2012
  2. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Dar tutuş şınav çalışabilirsin.

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Öncelikle alt çizgisi olabilmesi için bir göğsünüzün olması lazım.Yeni başlayan arkadaşlar sadece orayı çıkartabileceklerini sanıyorlar yanılıyorlar. Kaliteli bir göğüs gelişimi ve düşük yağlı bir vücutla o bölge hiç dips, decline bench ya da decline dumbell press yapmasanızda çıkacaktır ama genel olarak bu 3 hareket önerilir. Son olarak bu bölge iç göğüs değil alt göğüs olarak geçmektedir.

TürkYurdu bunu beğendi.
  4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

decline press gibi hareketlerin alt gögüs kaslarını çalıştırması sonucu resimde kırmızı ile cizilen gögüs cizgisinin biraz daha aşağı inermi?

5. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Cable Crossover - Polaris - Dumbbell Press - ve her ne kadar tasvip etmeyip gerekli görmedğim bir hareket olsa da decline dumbbell fly işe yarayabilir.

6. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    dostum oyle bir yazmissin gogusunuzun olmasi lazim diye saka gibi ben ne yazmisim orda o kirmizi ile cizdigim yer cok bariz bir sekilde vucudumdan sisik bir sekilde kola yakin olan taraf dis gobege yakin olan taraf alt iki gogus arasi da ic kisim olarak dusundum belki yanlistir ama benm dis ve alt kisim yani kirmizi ile cizik kisimda sikinti yok iki gogus arasi sikinti orasi gelismedi gibi ben iki gogus arasini resimdeki gibi ayrik ve hatlar belli olmasini istiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:10 ----------

cable crossover ve dumbell press i denicem saolasin fly zaten yapiyorum CABLE CROSSOVER BAYA ISIME YARIYCAK SAOLASIN

Sayfayı Paylaş