Göğüs Kası Yardım :S

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xiksx tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar yasım 18 kilo 76 boy 178 gecen kasım gibi 90 kıloydum baya verdim. ancak tek sorunum su anda göguslerim sarkmısmı desem yaglımı desem ama biraz iri belli olucak derecede , rahatsız oluyorum onlara nasıl sekil vercez ufaltcaz vs iste bilirsiniz siz.

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Spor, kardiyo ve diyet. Bu forumdaysan zaten bunlardan en az ikisini yapıyorsundur. Özel bi hareket mi bekledin şunu yap iki günde gider filan anlamadım mevzuyu. Yağın varsa yağ yakarsın bu kadar basit :D

3. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D yazarken kafam güzelmiş galiba okuyunca sacma geldi smdi:D onlardan sadece diyet yapıyorum oda oldugu kadar eskisi kadar sıkı deil.su anda karar veremedim 3-4 kilo daha mı versem yoksa agırlıkmı calıssam. bu arada bel ölcüm 85 göğüs 100.kemerle ölçtüm:D omuzlarda geniş kendiliginden neye bslasam karar veremedim ne dersiniz?resim falan koysam bi yardımınz olrmu_?

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Eger hakikaten yardım almak istiyorsanız, vucut olculeriniz, beslenme ve antrenman programınız ile hedefinizin ne oldugunu daha ayrıntılı bir sekilde yazınız. Zira bu tip bilgice yetersiz baslıklar yonetim tarafından cope yollanmaktadır.

Sayfayı Paylaş