Göğüs Kası İstemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xerox3435 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xerox3435

xerox3435 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi dönem şınav çekiyordum ve göğüs kasları baya bi çıktı ,, Ve görünüm olarak daha fazla büyümesin diye Şınavı bıraktım

dambıl çalışıyorum ama göğüs hareketlerini yapyorum ,, Sadece omuz ve kol hareketlerini yapıyorum

Sorum Şu ; Göğüs çalışmıyor olmama rağmen göğüsler yinede dolaylı olarak gelişirmi ? Dambılla yumruk atmak göğüsleri çalıştırırmı ?

2. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    tabiki çalıştırır ve sana birşey söyleyim sağlam bir göğüsü herkez ister kusura bakma ama senin yaptığın biraz garrip geldi bana sana önerim şu göğüsün fazla şişmesini istemiyorsan bir göğüs hareketini sınav dips bench press vs....... gibi hareketleri masimum yerine setleri arttırarak uygula set mesala 50 şına v çekiyorsan 20+10+15+15+5+20 setlerde kaç tane çekebileceğin sana kalmış ama her set arasında en az 45 sn en fazla 90 sn dinlen kasların soğuması iyi olmaz

3. Fantastix

Fantastix Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaş haklı dolaylı olarakda göğüs kasların çalışır dumbelle omuz hareketi yaparken %30-35 olarak göğüslerde çalışır.

Sayfayı Paylaş