Göğüs Kafesim Çok Dar !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dht tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Selam arkadaşlar ben 20 yaşındayım... Benim tek problemim göğüs kafesimn çok dar olması...Kalça kemiğimle aynı darlıkta...Buda gövdemi çok dar gösteriyor bacakla aynı kalınlıkta bi gövdem var bu benim psikolojimi çok etkiliyor... Amacım kas falan elde etmek değil mükemmel ve iri bir vücudumun olmasıda değil sadece ortalama br insanla aynı büyüklükte göğüs kafesimin olmasını istiyorum... Lütfen bana yardımcı olunuz.. Pullover haraketinin göğüs kafesini genişlettiğini duymuştum bunu inanmayı çok istiyorum bende ama bana birazda mantıksız geldi.... Bunun için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım..

Bunlarla ilgili diğer başlıkları inceledim ama istediğm bilgiyi alamadım...

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim yardımlarınız için... iyi ve sağlıklı sporlar dilerim hepinize...

2. mixxewa

mixxewa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onden bakıldığında dar olsa bile göğüs kafesinin yan tarafı genistir

3. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Göğüs kafesimin dar olması vücudumu çok ince gösteriyor boyumun 1.80 klom:72 ama ynede yürüyen direk gibi görünüyorum. Çok ince kemik yapılıyım bunu düzeltmek istiyorum..

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    vücut istemiyorum kas felan demişsinde normal şartlarda bunu düzeltmeyi unut. şöyleki bir hamur düşün hamur ne kadar fazlaysa oklavayla açınca genişliğide bir okadar artacakdır...

birde sadece göğüs olarak düşünmeyeceksin. omzun ne kadar geniş olursa sırtını ne kadar geliştirirsen göğsünde bu doğrultuda genişleyecekdir. aynı vida misali birbirine paralel 3 ayarlı vida düşün bu vidalardan tekinin 15 cm genişliğinde sıkıştırılması diğer vidalarında açılmasına engeldir. hepsini aynı oranda açman gerek bu yüzden.

pullover evet göğüs için birebir genişletme hareketi fakat bunun içinde elinde bir kütle olması şart. presslerle göğüsü büyütüp, esnetme hareketleriyle pullover dum. fly göğsü genişletebilirsin ama dediğim gibi hepsi ayrılmaz bir bütün...

dht bunu beğendi.
  5. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Çok teşekkür ederim jarhead. Bunun için en az 1 yıl düzeli vg yapmam gerekiyor sanırım.

6. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    O zamandan buyana çok istikrarlı bir şekilde spor yaptım . o zamanlar pskolojimi çok etkilemişti bu durum gerçekten aynaya baktığımda küçücük bir göğüs kafesi daracık omuzlar görüyordum bir bayanın gövdesini andırıyordu sanki çok moralimi bozuyordu pskolojimi etkiliyordu... Şuan ise gayet memnunum 80 kg mım baya kas kütlesi yaptım... herşey kemikten ibaret değilmiş. Göğüs kafesi küçükse omuzlar darsa bunları değiştiremem sanıyordum vücudun genel büyüklüğünü yapısını kalıbını etkileyen herşey kemikten ibaretmiş gibi geliyordu bana... bazen göryorum arkadaşlar omuzlarım çok dar göğüs kafesim küçük.. bu kemikleri nasıl genişletebilirim diye yardım istiyorlar kemikleri değiştiremessiniz ama o kemiklerin üstünü örten kasları geliştirdikçe vücut inanılmaz fark ediyor.... kaslar orantılı olarak büyüdükçe... sırt ve kanat kasları orantılı olarak genişledikçe vücutta daha geniş gösteriyor... Şuan eskiye göre çok daha iyiyim... En azıından aynaya baktığımda beni rahatsız etmiyor.... Bu spora çok teşekkür ediyorum, bodyforumtr ye ve bu sporu bana teşvik edip bana yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum...

MScylla, PointFlex, zHeMpa ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu

ilk halinle şu anki halinin fotoğrafı varsa koyabilir misin ?

8. dht

dht Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Ocensers bikaç ay daha geçtikten sonra fotograflarımı koymayı düşünyorum aslında üye fotografları bölümüne...

Sayfayı Paylaş