Göğüs eritebilecek egzersizler varmı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tunel16 tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum benim göğüslerim biraz büyük 4 cm kadar falan onları eritmek için bir yol varmıdır evimde 2 tane 5 kiloluk dambıllar var bunlar bana fayda sağlarmı ? ne gibi hareketler yapmalıyım şimdiden hepinize teşekkürler.

2. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Yanlış hatırlamıyorsam bu sizin aynı mevzuda 2. konunuz değil mi? :) Eski konunuza uzun uzun yazmıştım ama olsun. En basitinden alın karnitininizi koşun ve bisiklet yapın. Sakın yağları eritmeden kas inşa etmeye çalışmayın çünkü kas inşası başladıktan sonra yani yol katedildikten sonra yağların gitmediğini üstelik alttan gelişen kas kütlesiyle daha da büyüdüğünü görecekseniz. Önce yağları yakın, hafif ağırlıklarla kaslarıda çalıştırıp daha da hızlandırın yağ yakımını

tunel16 bunu beğendi.
  3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    İlla creatin alınmalımı dostum?, 1 saat, 1 gün arayla cardiyo yapmaktayım, yarım saat arayla 5 dk ara veriyorum, 1 saat bitince, 200 kalori yapmış oluyorum, doğrumu yoldayız? ^_^

tunel16 bunu beğendi.
  4. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Eskiden modlara kızardım her başlığa forumu araştırın denmesine fakat şimdi hak veriyorum,sormuş olduğunuz konu forumda binlerce kez tartışıldı.

Tekrar söyliyim 2 adet dumbıl yanında şınav barfiks ve mekikle istediğinizi elde edebilirsiniz.1 gün ağırlık 1 cardiyo yapabilirsiniz,benim tavsiyem önce ağırlık arkasından 30 dk kardiyo şeklinde yapmanız.Bunların yanında mutlaka diet de yapmalısınız.

Kreatin,protein tozu,amino asit alımına şu aşamada gerek yok.

tunel16 bunu beğendi.
  5. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Dostum gögüs hareketlerini agırlık düşürüp tekrarı artıracak şekilde yaparsasnız gögüsleriniz sıkılaşıcaktır zaten :)

tunel16 bunu beğendi.
  6. tybalt88

tybalt88 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    aynen öyle ayrıca göğüs günleri carnitine alsan yakımlarada yardımcı olur

7. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim şuan yaptıklarımı söyleyim sizlere günde en az 1 saat yürüyüp yarım saat koşu yapıyorum 50 adet mekik 10 adet şınav çekiyorum forumda olan göğüs adlı konudaki hareketleri yapıyorum ayrıyetten artık yediklerime dikkat ediyorum beyaz ekmeği kesinlikle yemiyorum artık. Başka önerileriniz varsa duymak isterim arkadaşlar tekrardan teşekkürler.

Sayfayı Paylaş