Göğüs Cm sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Volkan26 tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Vg'de 2. ayımı doldurdum ilk ayın ortalarında ölçülerimi aldırmıştım göğüsüm 97ydi 2. ayın ortalarında yeniden aldırdım göğüsüm 102 çıktı ancak geçen gün hocama tekrar ölçüleri aldırdığımda göğüsüm 99çıktı hocama sordum yağdan erimiştir dedi böyle bir şey mümkünmü ölçüleri daima hocama aldırıyorum ancank bu duruma çok şaşırdım halbuki göğüsüm şuan gayet sert ve şişkin durumda ama ölçüsü 99 çıktı fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    yağ oranın fazla ise olabilir, beyazı kestiysen su atmıs olabılırsın,yanlış ölçüm olabilir, farklı kısılere olcturduysen.. vs.vs. ama kastan kaybetmiş %100 olamazsın. onun ıcın sıkıntı etme. her ay ölçü ilk başlarda değişir 6-7 aydan sonra 1 ay ıcınde pek bı degısıklık olmayabilir(bu normaldir)

3. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim peki birşey daha sorucam öyle abur cubur yiyen biri değilim askeri yurtta kalıyorum genellikle iyi yemeklerle besleniyorum 3 öğün yemek yiyorum ancak belim 82yken 85e çıktı hoca karın çalıştığından olabilir dedi yağ olarak aldğımı düşünmüyorum yemekler genellikle et pilav türü ama nasıl böyle oldu anlamadım ben

Sayfayı Paylaş