Göğüs Büyüklüğü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MT123 tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese mrb sorum olucak kardiyo yaparak boy 1.73 87 kg dan 70.5 kiloya kadar indim fakat vücudum hala yağlı gözüküyor özellikle göğüs bölgem eskiden büyüktü eskisine göre küçüldü fakat normal göğüse göre hala büyük hala kardiyo mu yapmam lazım yoksa göğüs antrenmanı(ağırlık) felan mı

2. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Göğsün küçülür çünkü göğüsde yağlanma çok oluyo.Sen şimdi temiz kilo almaya bak.Yağsız yiycekleden kilo alırsan göğüslerini kasla büyütürsün.Göğüsler kilo almadan büyümez.Yada çok ozr büyür diyim.

3. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    sağol yorumun için birşey daha sormak istiyorum six pack için kilo vermem mi lazım daha peki ?

4. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranın %8 in altına düşmeye başladığında net görülür ama üstünde yağ varsa (bunu kendinde anlıyabilirsin) binlerce mekik çeksende işe yaramaz.Çünkü karın kası büyüyen diil sertleşen bi kas.Sen onu çalıştırdığında o büyüyüp gözükmeye başlamaz sadece sertleşir ve güzel şekillenir.Sen kardiyo yapıp k.hidratı düşük tutucaksın zamanla yağ ıranın düşücek ve gözükmeye başlıycak.Sabırlı ol karın kası kolay bi iş diil.

5. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    peki sağol yağ oranımı hiç ölçtürmedim bu six pack için kaç kiloya inmem tahminen sizce ?

6. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo diil yağ oranının 10 un altında olması lazım ne kadar az o kadar iyi karın kasları

Sayfayı Paylaş