Göğüs bölgesi yağ yakımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Semih Sayın tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Semih Sayın

Semih Sayın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2ay önce 93 kiloydum.2 ay kardiyo ve diyetle şu an 83 kiloyum.Göğüs bölgemde yağlanma var.2 ay bittikten sonra vgye geçtim bugün 5.günüm ve benim aklımda 2 soru var

1-Dün göğüste ağır çalıstım.Göğüslerim daha da şişti ve daha kötü bir hal aldı.Şimdi ben az ağırlık fazla tekrarla bu ğöğüsleri küçültebilir miyim?(saçma bir soru ama yardıma ihtiyacım var)
    2-Dymatize l-carnitine liquid 1100mg kullanıyorum bu vg yaparken yağ yakımına yardımcı olur mu?
    Ayrıca eklemek istediğim birkaç şey daha var.Nasıl bir diyet uygulamalıyım.Benim tek amacım göğüsleri şekillendirmek ve bugün tedirgin olmaya başladım.İşi bilen arkadaşlarımdan ve abilerimden tavsiye bekliyorum.Hertürlü yoruma açığım düzeltmem gereken şeyleri yazabilirsiniz.Birde vicut antremanimi yaptiktan sonra kardiyo yapsam göğüsler düzelir mi?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : göğüs yağ yakımı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş