Göğüs Bölgesi Yağ Yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cihadaltuntas tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cihadaltuntas

cihadaltuntas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, 2.5 sene önce 152kg idim şuanda, 90kg'ye düşmüş durumdayım.Aileden gelen ve kilodan gelen göğüs sarkıklığım mevcut. Düzenli olarak, 2aydır spor salonuna gidiyorum onun evvelinde de evde mekik şınav barfiks gibi haraketler yapıyordum. Okulun spor salonuna gittiğimden, hocalar doğal olarak pek fazla ilgilenemiyor. Üst göğüsümü toparladığımı düşünüyorum sıkılaştı ve bi kas kütlesi oluştu; fakat alt ğöğüsüm oldukça sarkık (eskisine göre bayağı bayağı iyi durumda).

Spor programım: 5-6dakika normal yürüyüş akabinde maximumum koşu 1 dakika.
    Sonra ağırlık çalışıyorum. Ağırlıktan sonra da tekrar aynı şekilde koşu yapıyorum ve alt karın, üst karın ve yanlar için çalışıyorum.

İnternette gezindiğim ve bu sporun hakkını veren arkadaşlardan edindiğim bilgiler mevcut. Kimisi l-carnetine, kimisi hydroxycut hardcore kimisi Lipo 6 öneriyor. Hydroxycut kanada'dan toplatıldığı ,göz altı morluklar ve bunun gibi sorunların olduğu söyleniyor. En sorunsuzunun lipo 6 olduğunu düşünüyorum.Herkes birşey söylüyor; fakat benim önceliğim göğüs ve alt karın bölgem.Bu konuda ne tavsiye edersiniz Marka ve ürün olarak.

Eminimki, ağırlık çalışmayı bırakıp cardiyo yapmamı önericek arkadaşlar olucak; fakat bayağı zorlu bir dönemden geçtim ve artık cardiyonun yanında ağırlıkta çalışmak istiyorum. Bu çalışma sistemiyle önerebileceğiniz supplementler var mı?

Ayrıca Bu yağ yakıcının yanında amino asit 2700 almak istiyorum bir sakıncası olur mu? (protein almamamın sebebi, proteinin yağlanma yapmasından korkuyorum açıkcası) Eğer aminoasit bir sorun yapmıyorsa Universal Amino 2700 düşünüyorum, fiyat performans açısından da bana uygun geldi.(Bu konuya çok ufak değinirseniz sevinirim, sonuçta yağ yakıcı başlığında bu soruyu araya sıkıştırmam pek etik olmasa gerek.)

Şimdiden değerli cevaplarınız, yorumlarınız için,
    Teşekkür ederim.

2. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    vücut ağırlığı kilo başına 1 - 1.5 mg/kg/gün protein, yeterli kas büyütme çalışmaları için ise günlük kilo başına iki gram protein üzerine çıkılmamalıdır. Üstelik karbonhidratı yeterince tüketmeden proteine ağırlık verilirse enerji için karbonhidrat bulamayan vücut, proteinleri enerjiye çevirir. Ek olarak ağırlığa girmeniz şart cardio ile kolay kolay sarkıklık toplanmaz ağırlık şart.

cihadaltuntas bunu beğendi.
  3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    valla diğer sorunların için bişe dememde yağ yakıcı olarak ben bsn hyper kullanıyorum idare eder yani bunyeyi zorlamıyor içeriğide lipo6dan iyi alıcaksan bsn hyper shedi onerim

4. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Daha önceden oxyelitepro ( eski versiyon) kullanmış biri olarak Lipo6 onun yanına bile yaklaşamaz. lipo6 aldım bende yorumlara bakarak , kullanmaya yeni başladım. İştah kesmesi dışında bir özelliği yok malesef.

Sayfayı Paylaş