Göğüs Arası çok Boş

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kim tarafından 7 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs içi çok boş doldumak için nasıl çalışmam lazım.bir dönem üst göğüs zayıftı onu doldurdum.ama şimdi de göğüs içi çok açık.ne yapmalıyım.

2. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    dar tutus bench, butterfly (kelebek, polaris artik sizin orada ne diyorlarsa), dumbell fly da yardimci, ama kollari yanlara cok fazla acip yeterince sikistirmazsan faydasi yerine zararini gorebilirsin. aklima gelenler bunlar, kolay gelsin.

3. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol butterfly(kelebek) ve bench çalış.
    saygılar

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    pectoralin arası yani areus costalisi kapatmak için barı iyice dar tutmak lazım yada kendi yaptığım bir hareket var onu soyleyebilirim

dambıl barına doldurabildiğin kadar agır kilo doldurup(kaldıracagın kiloyu aşma) göğüs ant sonunda bu agırlığı iki elinle tutup tam gogus arasına indir :)

ozpirik, zoparrat ve MERAKLI bunu beğendi.
  5. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    dar tutus bench i zaten çok ağır kilolarla yapıyorum.hatta normal benchteki kadar kilo kullanıyorum.dumbell fly hareketini belkide yanlış yapıyorum.ne kadar sıkıştırsam sıkıştırayım hissetmiyorum.onu düzeltip , flexor ın yaptığı hareketi deniyecem bir süre.insallah işe yarar.yardımlarınız için teşekkürler.

6. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    dar tutus bench'te kaldirdigin agirligin normal bench press ile ayni olmasi enteresanmis??? normalde dar tutusta tricepslere cok daha fazla agirlik bindigi icin daha az kilo kaldirilabiliyor, bunu anlamadim :?:

7. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    uzun bir süre normal bench press yapmadım 8 ay kadar.Ama dar tutuş benchi çalışmayı bırakmadım.bench presse tekrar başladım.3 ay oldu ama hala ikisinide aynı kiloyla kaldırıyorum.yoksa mantıklı olanı benchle arada 20-30 kilo fark olmalıydı.dar tutuş benchi herkese tavsiye ederim.tricepsi cidden büyütüyor.tabi aynı oranda bicepste çalışılmazsa benimki gibi komik bir kola sahip olursunuz.biceps 1/4- triceps 3/4 gibi bir oran var.

8. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Dar bench press yaptığın zaman ağırlığı göğüsünün neresine indiriyorsun ??

9. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bence z barla dar bench pres yapıp agır kiloda daha sonra yana acıs yapmalısın dambılla.....normal barla yapma bench presi

10. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    köprücük kemiğinin 10-15 cm altına indiriyorum.

11. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    z barda çok dengeli olmuyor.z barlar malum çok fazla ağırlık takınca kelepçeleri dönüyor denge tamamen kayboluyor.

12. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bence acele etmeden sabırla çalış göğüs arası çok zor dolan ve şekil verilebilen bir bölge kaç aydır ya da kaç senedir çalışıyorsun ve sonuç alamadın acaba?

13. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    4 yıldır çalışıyorum.Tabi 8-9 ay ararverdiğimde oldu.Özellikle göğüs antrenmanlarını çok aksattım.Kollarım zayıftı önceliği onlara vermiştim.Ama artık düzenli bir şekilde gögüs çalışıyorum.Göğüste bariz bir zayıflık yok ama göğüs arası boş .

14. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğin gibi uzun çalışmış ve hala dolmuyor diyorsan bence hiç kendini üzme çünkü ne yaparsak yapalım yenemeyeceğimiz bir güç var o da GENETİĞİMİZ .Belki de çoğumuz göğüs kaslarımızın nereye kadar gelişebileceğini tam olarak bilemiyoruz.O kadar uzun bir süreç ki bu mutlu aşk yoktur sözü gibi mutlu body'ci yok.. ;) javascript:emoticon(';)')
    Wink

castorpollux bunu beğendi.
  15. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Çok haklısın.Bende kendimi üzmüyorum kravat takıp kapatıyorum boşluğu :lol:

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet herşeyi özetlemişsin hemde fevkalade

adale büyüdükçe açıklık bir nebze kapanır ancak tam olarak kapatmak mümkün değil sadece estetikle olabilir ancak elinden gelenide yap ana hareket bench bunu asla bırakma ardından inciline press üst göğüs tr yazalım boşluk veya açıklık alttamı daha fazla üsttemi buda bir detay genellikle alt kısımlarda daha fazla oluyor bench fly yatarak yana açık ve son olarakta cable crossver tek set olarakta pullower kesme yap 1 tekrar ağır bir dambelle bunuda deneyebilirsin ancak dediğim gibi sadece bir nebze kapatabilirsin çünkü sadece göğüs büyümeyecek vücudunda büyüyyecek çatında açıklıkta sen önüne geçemezsin sadece tedbir alabilirsin ve hsd yanlış yazmışsın diyenlerde olacaktır illaki buyrun doğrusunu öğrenelim ;)

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    işte bir örnek

operasyonlaprotez silikon takılmış göğüslerine ee neden operasyon yaptırmış demmekki kapanmıyor yinede tatmin edici durmuyor değilmi

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bide profesyonel bir vücutcuda gösterelim bu örneği bakalım benim söylediklerimi doğrulaması açısından juy cutler çok genç yaşta başladı ve kullanmadığı steroid ona küser oda bu yüzden hepsini kullandı :D ama yidene genetiğinin önine geçememiş aradaki boşluk neredeyse hala aynı gibi fazla büyük bir boşluk yok ancak dolmuşta değil göğüs büyümüş ancak boşlukta çatıda büyümüş

19. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ilk resimde ki kadar değil bendeki açıklık.o kadar olsa zaten çoktan bu sporu bırakır baleye falan başlardım yada estetik manyağı olurdum.juy cutler o küçük vücuttan nasıl öğle kocaman bir adam çıkarmış bizde başlasak mı atık şu steroide.doğal yollardan nereye kadar.

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    juy cutler 15 yaşında vermiş bu pozu sence kaç yaşında başlamıştır bizden geçti çok genç başlanmalı bence ve bunlar yıla 3 veya 2 ay kadar steroidsiz yaşıyorlar ve biliyorsun lee priest bu adamda 13 veya 12 yaşında başlamış bu spora anneside vücutcuydu ve eşide vücutcu yine ;)

Sayfayı Paylaş