Göğüs altında şişlik ve acı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve TheBlack_D-D_ tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    arkadaşlar 2 gün önce aniden göğüs ucunda bir ağrı hissettim hani sivilce çıkmadan önce şişer de bir acı olur ya aynen onun gibi. Neyse o gün antibiyotik krem vardı onu sürdük sabaha uyanınca acı geçmiş gibiydi o günün akşamı da krem sürdük fakat ertesi sabah uyandığımda yine aynı acı vardı o kadar şiddetli olmasa bile. Bu akşam farkettim ki göğüs ucunda değil göğüs ucunun biraz yanında dokununca altta acayip bir şişlik var ve dokununca ağrı var yine. Alt tarafta şişlik olan yerin üstündeki deride de kızarıklık var. Bunun nedeni ne olabilir sizce? Yarın yada öbür gün hastaneye gidip kontrol ettirmeyi düşünüyorum da bilen olabilir diye önce buraya yazmak istedim

2. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Yaşın kaç ve 2 memenin ucundada aynı şekilde var mı?

dediğin şey meme ucunun hemen altında sert bir tabaka var?

3. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Yaş 15 yakında 16ya gireceğim. Tek tarafta var sadece. Dediğim gibi önceden yoktu 2 gün önce oldu ilk defa.

4. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    13 ile 17 yaş arasında meme altların bir hormon bezi oluşuyor...Ellediğinde yuvarlık bir parça gibi karşıdan bastırınca düz hemen memenin altında yer alıyor.O dönemlerde meme uclarına ellediğiniz zaman veya bişey çarptığı zaman çok kötü ağrır...Ama ikisi bir arada çıkıyor diye biliyorum...Doktora görünmende fayda var...

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş