Göğüs İçin ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve StaticXtR tarafından 30 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. StaticXtR

StaticXtR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs İçin Ağır Ve Hacim Kazandırıcı Bir Program Önerebilecek Var Mı ?

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Kaç aydır spor yaptığını,genel bilgilerini ve göğsünün nasıl geliştirmek istediğini söylersen yardımcı olabilirim

StaticXtR bunu beğendi.
  3. StaticXtR

StaticXtR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ewet Tşk.Ederim Cevapladıgın İçin . Şöyleki Ben 1 Yıl Ara Vermek Zorunda Kaldım Spora Vermeden Önce 2 Yıl Aralıksız Devam Etmiştim Fitnees a Yabancı Biri Değilim Yani Alt Yapı Var diyebilirim Şimdide 3 Aydır Yapıyorum Genel Olarak Vucudun Gelişmesinden Memnunum Ama Gögüste Bunu Göremiyorum. Eğer Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.

4. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Bench Pressten hiçbir zaman vazgeçmemeni öneririm şu program ideal olabilir
    Bench Press 3 x 8-10
    Flat Dumbell Press 3 x 8-10
    Incline Barbell Press 3x8
    Cable Crossover 3x10-12
    Setleri ve tekrarları kendine göre şekillendir değişik antrenman teknikleri var negatif,drop vs vs onları uygulayabilirsin en ideal program bu bana göre fly hareketi yazmadım crossover eş değer, alt göğse doğru yap crossoverı kollar omuzları geçmesin hiçbir zaman , barla olan hareketi dumbella yapıp değiştirebilirsin hafta hafta ,bir hafta dumbell bir hafta barbell,2-3 hafta sonra da bench press veya dumbell pressten birini çıkartıp decline press ekleyebilirsin.Göğüste zaten temel hareketler bunlar bazıları dipsle pullover da yapar ama doğru yapması zor hareketlerdir zaman kaybı olabilir.Hareketlerden ziyade tekniklerini değiştirmeyi düşün vücudu şaşırt her 3 antrenmanda bir dev set programı var onu da bir partner bulup yardımıyla yapabilirsin onda da dumbell press-fly,incline press-fly,decline press-fly aralıksız 6 hareketi 10 tekrar yapıyosun orta ağırlıkla bu bir tur oluyo bu şekilde 3 tur yapıyosun iyi sonuç alabilirsin ama ilerlediğin zaman uygula

repab ve StaticXtR bunu beğendi.
  5. StaticXtR

StaticXtR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önerin İçin Teşekkürler Değerlendireceğim.

6. badicitekin

badicitekin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar göğüs programım bu şekilde yaşım 29 kilom 77 boyum 180 4. ayım vg de
    bench pres barbel 12 10 8 6
    falt dumbel fly 12 10 8 6
    incline dambıl press 12 10 8 6
    dumbel puloverr
    şınav 3*15
    sizce nasıl değişikliğe gitmeliyim birde cable crossever aleti yok salonda onun yerine hangi hareketi yapabilirim

7. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş