göğüs çok tekrar ile hacim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve çükübik tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. çükübik

çükübik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar şuana kadar hep az tekrar(6-8-10) olarak çalıştım göğüste ama göğüsümün hacimi de sekilide cok yetersiz geliyor gözüme programların etkileri kişiden kişiye değişir genel de cok tekrar definasyondakilerin tercihi ama merak ediyorum sizce göğüs programımı daha cok tekrar (15-20) yapsam hacim elde edermiyim her vücut aynı tepkiyi vermiyor sonuçta sizin deneyimlerinizi merak ediyorum bişeyler denemeye çekiniyorum çünkü küçülme olmasından endişeleniyorum. şu göğüsümü adam etmem lazım yardımlarınızı bekliyorum.

2. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    göğüs az tekrak max ağırlık ister hacim için tabi senin kapasitene bağlı yani atıyorum 3*6 dan 30kilo bench press yapmak var bide 3*6 dan 80 90 kilo bench press yapmak var yani demek istediğim göğüste max ağırlık az tekrar veya piramit

3. coke

coke Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    önemli olan kasları şoka uğratmak,travma geçirtmektir.bunun için 15-20 tekrar da iş görür,8-10 tekrar da iş görür.piramit sistemler vs bunların hepsi optimum sürede optimum verimi almak içindir.yani 15 tekrar yaparsan büyümez ama kuvvetlenirsin diye birşey yok.tabiki büyür ama bir piramitin verdiği etkiyi vermez.sistemlerin hepsi hedefe daha hızlı ulaşmak içindir sadece alternatifi yok anlamında değil.

küçülme olmaz merak etme.ama sabırla miyofibril hipertrofi ve sarkoplazmik hipertrofiyi beraber uygularsan çok daha güzel verimler alırsın.internetten araştır bunları.bulamazsan özelden link verebilirim.

Sayfayı Paylaş