GÖğüs Ya Yakım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve -KUNDUZ- tarafından 9 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. -KUNDUZ-

-KUNDUZ- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben şuan 15 yaşındayım 93 kilo 1.75 boy var ve bende kilodandan dolayı oluşan göğüs yağı var ben bundan utanoıyorum a32:( denizde,havuzda ben bunları nasıl eritebilirim 1,5 ay içinde 1 nevzede olsa küçülürmü?

bana beslenme programı + çalışma programı lazım evde 10 kg dumbell var

2. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelıkle
    İmkanın varsa bir spor salonuna yazıl ,
    Hoca desteğinde Çalış , hoca sana programda yazar , calısman ıcın gereken hareketleride program seklınde yazar...

Haa dersen , imkanım yok ...
    Kendi beslenme Programını kendın yarat...

İçinde cips , cikolata gibi şeyler bulundurmayan ,
    Bol proteinli
    Karbonhidratli vs. vs.

Çalısma programı için sabit konularda Flexor Hocamızın evde 2 adet dumbble ile calısma programı var onu uygularsan gelişim göreceksin , yağlarından kurtulursun umarım...
    Ayrıca , hem yazda geldi bisikletin vardır umarım ,
    Bol bol bisiklet sür ter at boyna..
    Bol bolda koş :)

İyi Aksamlar..

3. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi spora başlarsan 1ay içerisinde vücudun ancak alışır, yağ yakmaya başlarsın. Sadece göğüs bölgendeki yağları yakmak diye birşey yok tüm vücudundaki yağları belirli bir orantıda yakarsın. 1.5 ayda mucize diyetlerden, mucize haplardan medet umma sporu ve sağlıklı beslenmeyi bir hayat felsefesi haline getir. Güzel bir kardiyo antremanı, sağlıklı beslenme ve azimle yapamayacağın şey yok.. Forumda beslenme ve yağ yakımı konularını güzelce araştır oku gerçekten başka bir yerde bulamayacağın güzel bilgiler var çok şey öğrenirsin.. Ayrıca sorduğun soruyla alakası yok ama konu açarken ve mesaj oluştururken cevaplamadan son birkez okursan yanlış yazdığın bir çok kelimeyi düzeltirsin. Güzel Türkçe'mize sahip çıkalım kardeşim.. Umarım kızmazsın bi dostça uyarıma. İyi akşamlar..

4. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dediklerine katılıyorum arkadaşım ama karbonhidrat alırsa kilo veremez,yağ yakar sadece.
    Ayrıca şekerli,hamur işi,fast food[Ayak üstü yemek]leri de kesmen gerekiyor.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sen şımdı salona yazılıp ıyıce bır kardıo yaparsan 1 ayda en az 4 kg verebılırsın ben verdım sahsen bırde siz yenı baslıycagınız ıcın o kıloyu hemen verırsınız hanı ayda 4 kg den fazlada verebılırsınız ben okudum ayda 4 kg normal ama daha sısmanlar ıcın daha fazla vermelerı normal mıs

6. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben 73-74 kiloydum 1,5 ayda 17 kilo verdim .

Sayfayı Paylaş