GÖĞÜSTEKİ YAĞLANMA JİNEKOMASTİMİ ACABA YARDIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Berkan Şanlı tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Berkan Şanlı

Berkan Şanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.A GÖĞÜSÜMDE YAĞLANMA VAR ZATEN KİLOLU BİR YAPIDAYIM AMA KORKUYORUM KINEKOMASTI VARMI DIYE BU ARALAR BİRAZ GÖĞÜS ÇALIŞTIM BİRAZ İNDİ GÖĞÜSÜ MÜ SIKINCA SERTLİK HİSSEDİYORUM SERT ALTI AMA ÜSTÜ YAĞ MEM UCUNN ALTI SERT ACABA JİNEKOMASITMI VAR AĞRI SIVI HİÇ BİRŞEY YOK AYNI GÖĞÜS YANİ LÜTFEN YARDIM SAYGILAR

2. ErtugrulAkcay

ErtugrulAkcay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Jinekomasti de bu aralar herkesde olmaya basladı,kardesim sende demissin kilolu bi yapıdayım ondandır.Kesin emin olmak istiyosan bi doktara git,fotoğraf yok boy kilo yok kimse sana burdan olup olmadıgını söyleyemez

3. Berkan Şanlı

Berkan Şanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    foto atmayı unutmusum hemen atıyorum

Ekli Dosyalar:

4. Berkanyyy

Berkanyyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ yaktıkça kesinlikle erir oralar. Her göğüsü olan aynı şeyi düşünüyor. Unutma göğüs,üst bacak ve göbek çevresi genellikle en zor eriyen kısımlardır. Umudunu kaybetme!

5. Berkan Şanlı

Berkan Şanlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    moralim acayip bozuldu zaten bende kilo vardı baya zayıfladım ondan sonra 2 yıldır memm var fazla sorun etmiyordum 2 çift dambılla göğüs press falan yapıyorum azalmmıyor gerçi 3 ü n cü günü ama yağmıdır onlar yağ gibi geliyor elime umnudmu kaybetmicem am en kısa zamanda hastaneye gitcem yorum için teşekkürler

6. Gkhnyvsyvs

Gkhnyvsyvs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabırlı ol arkadaşım :) zamanla herşey yoluna giricek üst göğüs büyücek tamamlıcak ve zamanı geldiğinde hem sen mutlu olucaksın hemde etrafındakiler çalıştığın için seninle gurur duyucak hayatın değişecek. ( söylediklerim benim içinde geçerli. ):)

7. SSD

SSD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Konu ile alakasız ama çok mu bilgisayar başında oturuyorsun ?

8. Gkhn8734

Gkhn8734 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gkhn
    Yer:
    İstanbul
    sanmıyorum vücüdünüz şuan yağlı oldugu için goguslerınız şişik kilov erdikçe eriyecektir. tabi gögüs antremanlarına önem verirseniz bu daha çabuk gerçekleşir. Özellikla hazır donmuş yemekler ve konserverlın içerisinde bulunan ve adını hatırlamadıgım koruyucu madde erkekelrde göğüs büyümesine neden oalbiliyor bilginiz olsun

Sayfayı Paylaş