Futbolcu ve Çabuk Yorulma Sıkıntısı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BeRaTCaNN tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BeRaTCaNN

BeRaTCaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 18 yaşındayım ve 8 senedir futbol oynuyorum. Öncesinin önemi yok ama yeni başlamışsan diye diyen arkadaşlar olabilir diye belirttim. Benim bir sıkıntım var. Kondisyon anlamında takımın en iyi kondisyonu olan kişiyim fakat bir sorunum var. Kondisyonum iyi ama çabuk yoruluyorum. Nasıl oluyor bu diyeceksiniz ? Takımda herkes tek kamp gördü fakat ben 2 kamp gördüm. Bulunduğum takımın hem a2 si ile hemde a takımı ile kamp gördüm. Yani idman anlamında hiç bir sıkıntım yok.

Beslenme diyorsanız çok iyi yerim. Çok iyi beslenirim. Yani gereken protein , karbonhidratı yemeklerden alırım. Artı olarak eksiğim olabilir diye karbonhidrat ve creatine tozu kullanıyorum ama bu durumu çözmüyor.

Koşularda koşuyorum fakat nabzım herkesten çok çok daha fazla çıkıyor. Çok çabuk yoruluyorum. Maç başladı diyelim 15 dakika da x kadar koştum , başka biride benim kadar koşsun ben onun 2 katı yoruluyorum. Bu nasıl oluyor hala anlamıyorum. Siz bu durumu neye bağlıyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş