Futbolcu olabilirmiyim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve halilhanfurkan tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze merhaba iyi forumlar
    Öncelikle 19haziran 1997 doğumluyum futbolu çok seviyorum küçükken 1 kaç teklif gelmişti ama bir türlü kısmet olmadı.Şimdi herkez gibi şöyleyim şöyleyim demiycem :lol: Arkadaşlarım falan çok iyi olduğumu mutlaka kulübe yazılmamı söylüyorlar asıl soruma gelirsek.

Yaşım geçtimi?

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Theo Walcott 17 yaşında Arsenal As takımında oynuyordu.Bakarsak Bursaspor'daki Enes 16 Yaşında hazırlıklar maçlarında oynadı as takımla.Bence artık geç günümüzde hele 7-8 yaşlarından hatta Avrupada 4-5 yaşından itibaren bir kulübün altyapısına yazılıyor çocuklar.16 yaşındasın şuan 17 olmana az birşey kalmadı bu yaşta zaten as takımda veya A2 takımında oynaman gerekirde hevesini kırmak gibi olmasın ama bence zor.Fiziğin kondisyonun herşeyin çok iyiyse çokta yetenekliysen torpilde bir anlamda yapabilabilirse olabilir tabi ki.

3. Özgürcebakış

Özgürcebakış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peter Aerts gelmiş geçmiş en iyi kick boksçulardan birisidir ve 17 yaşında başladı kick boksa.Remy bonjasky de 17 yaşında başladı.
    o tarz sporlarda şansını dene bence.
    Futbol için çok geç. Ama amatör klüplerde oynayabilirsin, eğer sıkı antreman yaparsan.

4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    aslında fiziksel olarak geç değil ama nasıl diyim kendini gösterip biyerlere gelmek zaten torpil vs çok zor iş.

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi sokakta top oynamakla profesyonel anlamda top oynamak çok farklı.sokakta 5 kişiyi çalımlayınca iyi oyuncu gibi gözüksekde gerçek anlamda yeşil sahalarda futbol güce kondüsyona oyun zekasına bakıyor.hele o oyun zekası bi yaştan sonra olmuyor.çoğu siyahi futbolcu oyunu iyi okuyamaz çünkü genelde ülkeleri avrupa gibi alt yapılarla kaplı değil.bi yaştan sonrada öğrenemiyorsun.bence şansın az

6. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    18 19 yasında prof. olmus futbolcuların oldugunu duymustum. Hayal varsa seni hep dürtecektir seçmelere falan ugra biraz uğraş. Olacagı varsa ucundan tutarsın.2 ligde topcu olsan parayı kırarsın :) yıldız olmana gerek yok onu diyorum. Ama tabi çok faktör var geçmen gereken, tanıdık,arka vs.

7. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben kayseride oturuyorum bugün ağırnasspora gittim gittiğimde sağlık raporu falan istediler.Sonra sahaya çıktım hocalar falan kenarda bekliyodu biraz ısındıktan sonra maça başladık full beni izlediler utandım arada :D Maç sonunda gerçekten iyi olduğumu söylediler bakacaklar artık :D

8. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bi aptallık yapıp futbolu bıraktım , ne güzel takımım bal ligindeydi.
    İyi bir yerlere geleceğimden hiç şüphem yoktu.
    Ama işte hayat , şuan tekrar başlasam bile yaş gelmiş 19 ' a bu saatten sonra başlasam ne olcak.
    Onun için yaşın daha geçmemişken , futboldan da anlıyorsan bu işi bırakma.

9. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yeminle çok moral oldu kardeşim teşekkür ederim saolasın hakkında hayırlısı neyse o olsun

Sayfayı Paylaş