Futbol + Fitness

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Nostress16 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nostress16

Nostress16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Biliyorum 2 si birbirine zıt sporlar fakat Dayanıklılık gerekiyo.Amacım yağı %7-10 indirmek , kastan kaybetmemek ve dayanıklılık ve performans artışı. Yaş 22 boy 1,76 kilo 74(bulk döneme geçeli 1 ay oluyor). yağ oranımı ölçtürmedim fakat %10 ila 15 arasında bişi. 6 yaşımdan 18 yaşıma kadar amatör yarı amatör klüplerde futbol oynadım. 18-21 arası sporla alakam tamamen kesildi. 1 senedir bb yapıyorum ve halen devam etmekteyim.
    1 hafta önce 3.lig bir takımın antremanlarına çıkmaya başladım 3 sene oynamama ragmen dayanıklılıgım yerindeydi.
    Şimdi sormak istediğim şöyle hangi supplementleri kombine etmeliyim ? çok araştırdım kafam çok karıştı .Haftaiçi 2 gün antreman haftasonu herhangi bi gün maç var. Salonada en az 2 olabilirse 3 gün gitmeyi planlıyorum. Örnek program verebilicek arkadaşlarada açığım. Ama öncelik supplement kombinasyonu Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme: 30 Ağustos 2014
  2. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    haftada 3 gün gitmen yeterli, full body workout yap. temel hareketlere yüklen set sayısını arttırıp tekrar sayısını düşür, mesela deadlift için 5 set yap tekrar sayıları 5-3 arası olsun, en sonda da max ağırlıkla kaldırmayı dene. squat bench press barbell row vb gibi harrketleride aynı şekil yap ohp yi unutma

Sayfayı Paylaş