Funyy fitness clup hakkında bilgisi olanlar bi yardımcı olabilirmi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Oturdugum yerde bi sürü market var hepsini tek tek gezdim yulaf ezmesi hiç birinde yok genelde şekerli gevrekler var en sonunda bim e girdim baktım orada funyy fitness clup diye bi gevrek var onu aldım sabahları sadece onu tüketicem yarım yaglı süt ile sizce kilo vermek için işe yararmı büyük marketlerde varda o tarafa gitmek arabayla 10 15 dk flan sürüyor o yüzden bunu aldım bide öglen için düşük kalorilir bi altarnatif önere bilirmisiniz yumurta ve et olmasa iyi olur :D ha söylemeyi unuttum aldıgım ürün gevrek degil musli :D

2. Louisian

Louisian Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Aldığınız ürünü biliyorum, Yulaf ezmesinden farkı şudur. İçinde şeker barındırır. 100 gramında sanırım 20-25 gram şeker var. Karbonhidrat değeri 80 ancak bunun 20-25i şekerden gelir. Onun dışında 8 gram protein değeri var. 100 gram için verdiğim bilgiler bunlar. 303 kalori sanırım birde.

Yulaf ezmesinin 100 gramında ise;

2 gram şeker
    60 gram karbonhidrat
    12 gram protein
    9 gram lif bulunur. Bu sebeble yulaf ezmesi karbonhidrat tercihimiz için daha doğrudur, sizin ürününüzle şeker yüklemesi yapılır vucuda bence gereksiz. Tabiki bence :)

Karbonhidrat tercihleri için kepekli makarna önerebilirim harici olarak.

Lionss bunu beğendi.
  3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Dostum yulaf ezmesi bulamadım o yüzden bunu aldım 3 4 gün gider sanırım bitince zaman bulursam kipa ya gidip yulaf ezmesi varsa alırım gün içinde fazla yogun oldugumdan zaman bulamıyorum o yüzden bunu tercih ettim :D

4. Louisian

Louisian Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Bende zor buldum, haklısınız. Mesala bende üzüm suyu hala bulamadım :D Elma suyu tercih ettim. Hiç olmadı migros sanal marketten ürün sipariş edin eve getirsinler, ben öyle yapacağım da :D

5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Öteki markette vardır yani bu tür şeyler satılıyordu bi ara agırlık koşu bandı flanda vardı sporcu için lazım olan çogu şey mevcut :D

6. Louisian

Louisian Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Kilo vermek ise amacınız ayrıca nacizane tavsiyelerim ;

Yeşil çay limonlu ( Liptonun ürünü var. )
    Tarçınlı karanfilli çay olabilir buda güzel :)
    ----
    Bol yoğurt tüketin yoğurt göbeğin düşmanıdır. 1 kase yoğurda 1 çay kaşığı tarçın dökün.
    Günde 3 lt su için.
    Ürünlerinizi de isterseniz Light olarak alın. Süt, peyniri yani :)

7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Light ürünlerin zararlı oldugunu duymuştum o yüzden kullanmıyorum ama yeşil çay kullanıcam yogurt güünde 2 kase tüketiyorum suyu soracak olursan son günlerde günde 750 gram a kadar düşmüştü suyun yerini başka içicekler almıştı sonra kendimi şartlandırdım günde 4 litreye yakın içiyorum midede yemektne çok su var desem yeridir :D

Sayfayı Paylaş