fullbody + yeni uye

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sisko tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sisko

sisko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herseyden once selamlar ben bu siteye yeni buldum yeni uye oldum.
    gercekten cok guzel bi siye bi goz attim her bolumune cok guzel konular var herseyi anlatan tebrikler.

ben kendim 1 sene ve 4-5 aydir gym'e gidiyorum.ilk basta oylesine gittim sonra turlu turlu splitler yaptim.en sonunda 5X5 sistemini gordum bill starrin ve havtada 3 gun gitmek ve Mass yapmak guzel geldi.baya bi guc kazandim benchte falan ve bu sistemle squata/deadlifte basladim.ondna beri fullbody yapiyorum hafta 3 veya 4 gun.compound yapiyorum hep ve sitelerden buldugum exersisleri kendime gore ayarlayip kendimce yapiyorum.
    asil sorum baya bi suredir bunu yapiyorum ve cogu yerde okuyorum yeni baslayan kisilere tavsiye ediyorlar fullbody.
    ben 17 yasinda balsadim suan 18 im 1.82 boyunda 82 civarindayim.
    bodyfat% hic olcmedim onemsemedim gorunus onemli numaralar deil diye.
    split routine gecimmi tecrubeli arkadaslar ne tavsiye eder ? nasil bir routine ?
    foto falan lazimsa koyabilirim (galiba) guzel olur bi bilen kisiler tarafindan elestrilmek ve duzeltilmek.whey aliyordum bi ara biraktim suan yuksek carb/yuksek protein diet yapiyorum biraz massa kazanim diye.ama yakinda keto diyetine baslicam galiba incelme zamani geliyo.

baya bi konustum zevzeklendim ama ilk postum tanisalim uzun olsun bari ^^
    simdiden tessekurler

2. defective

defective Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    medya
    Yer:
    istanbul
    Senden 14 yaş büyük bir abin olarak ilk tavsiyem okulunda Türkçe/Edebiyat dersleri varsa, hiç kaçırmadan takip etmen. Alınma ama ikimizden biri Türkçe bilmiyor gibime geldi.

3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73

öncelıkle foruma hosgeldıniz...

gercekten yazdıklarınızdan bende bırsey anlamadım ne demek ıstediginizi acıkca yazarmısınız ve forum kurallarını okursanız sizin ıcın ve bızler ıcın cok daha ıyı olur...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/forum-kurallar-t1581.html

Son düzenleme: 11 Nisan 2009
  4. sisko

sisko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    turkce edebiyat fln hic almadim yurt disinda kaliyorum hehehe ozur dilerim biraz garip bi yazi olmus :p
    demek istedim su 1.5 senedir fln yapiyorum fullbody. splitlere gecme zamani geldimi ki ve nasil bi split onerirsiniz benim icin ?
    su da var kendimden biliyorum ki 8-12 arasi repler cok zorluyo kisa olunca 6-8 gibi daha ii yapiyorum sanki kisa ve agir daha ii geliyo bana galiba.olabilirmi ? yada sacmaliyormuyum ?

5. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    defective'in yorumuna saygı duymakla beraber yazınızın bazı kısımlarını "deşifre" etmeyi başardım :)) (aslında -dık. üç arkadaş) fotoğraf eklerseniz şimdiye kadar ne yapmışsınız neleriniz eksik çok mu bulksınız yoksa çok definesiniz hacimsizmisiniz vs. bizde ona göre yorum yaparız.

dipnot : ümit besen'in şarkı sözleri gibi bir mesaj yazmışsınız cidden. FBI çözer.

Sayfayı Paylaş