full body programım sizce iyimi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dejavus tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
  2. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yardım plss

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Uygulayabilirsen gayet güzel bir program ancak sormam gereken Deadlift ve Squattaki geçmişin . Bu hareketleri ne zamandır yapıyorsun ve nasıl kilolarla calısıyorsun bunları söylersen daha faydali olabilirim . Squatı 4 sete çekip diğer hareketleri de 3 Set te sabitleyebilirsin . Bir de Seated Calf Raise yi programin son hareketi olarak yapmakta fayda var

dejavus bunu beğendi.
  4. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yorumun için teşekkür ederim aklıma takılan birşey var kime sorsam bu adaptasyon programı diyor 74 kiloyum 2sene kick boks 6 ay güreş geçmişim var vg ye baslayalıda 3 ay oluyor ama spora yabancı değilim 4 setlik bench pressden sonra 4 set 10 tekrar 17.5 20 kiloluk dambılla eğik sehpada üst göğüs basabiliyorum mesela
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mart 2014 ---
    şöyle bi program buldum tüm vucudu çalıştırıormuş sizce iyimidir bunu çalışmaya başliyimmi

http://www.vucut cu.com/ tum-vucudu-calistirmayi-hedefleyen-bir-program.html
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mart 2014 ---
    veya bu http://www.vucutcu .com /orta-seviye-vucut-gelistirme-antrenman-programi.html

Son düzenleme: 17 Mart 2014
  5. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Aslında benim sorduğum bench pressten çok deadlift ve squat hareketlerindeki geçmişindi. Sanırım vücut geliştirme de çok yenisin . Bu nedenle ilk başta verdiğin linkteki programdan deadlifti cıkararak squat yerine leg press koymalısın. Son mesajında verdiğin linkler Full-body değil bölünmüş programların linkleridir. Full-body hakkında fikir edinmek ve programlara göz atmak istiyorsan Tüm Vücut Antrenman Sistemi (Program İskeleti) - Full Body Workout | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu linkini inceleyebilirsin

dejavus bunu beğendi.
  6. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    gerçeği söylemek gerekirse deadlift ve squat yapmadım çünkü programımda yoktu ama bunları çok rahat bi şekilde yapabileceğime inanıyorum oyüzden ne kadar ağır kaldırabilirim bilmiyorum ama legg press'i kendimi denemek için öylesine 190 kilo basmıştım

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş