Freeletics tabanlı spor için ek besin tavsiye?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Falyanos tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Falyanos

Falyanos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar

Ben 33 yaşında 1.90 boyunda 85 kilo ağırlığın da biriyim. Geçen yaz 3 aylık bir spor salonu deneyimim oldu.Spora başlamadan önce 96 kiloydum 1,5 aylık sıkı bir diet ve kardiyo çalışması ile 82 kilo'ya kadar düştüm. Vücut geliştirme kısmına başladığımda protein tozu önerdiler aldım.Antremandan sonra hemen kullanmaya başladım ve 85 kiloya kadar çıktım..

Oğlumun okulu nedeni ile sporu bıraktım. 1 ay sonra Freeletics e başladım.Şuan 11. Haftadayım ve vücudum yaşıma ve uzun süredir spor yaşantım olmamasına nazaran güzel bir şekilde şekillendi.
    Freeleticsten çok memnunum ama aşırı vücut yorgunluğum başladı. 1 haftadır ara verdim.Hatta forumda hardline zma okudum onu bile sipariş verdim.

Benim istediğim belirgin şekilde kas görüntüsü bunun için ne gibi bir takviye önerirsiniz elimde yağ yakıcı yakında gelecek olan zma ve whey hindistan cevizli protein tozu var.
    Amino asit almalımıyım ne yapmalıyım bana yardımcı olursanı sevinirim!

Beslenmem
    Sabah 2 haşlanmış yumurta beyazı
    150 grm lır peynir
    1 dilim buğday
    Öğlen
    Izgara tavuk yada ton balığı

Akşam 40 dk freeletics spor
    Hemen ardından 2 ölçek protein tozu
    300 gr yarım yağlı süt

Akşamları ise hanım zoru ile ev yemekleri :) münkün olduğuca az

Buda son halim.

Daha belirgin kas olması için ne yapmam gerekiyor!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Falyanos

Falyanos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yok mudur fikri olan?

3. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    iyi aksamlar
    freeletics i duymuştum ve gördüğüm kişilerde karın bölgesi ve göğüs kasları çok iyidi ama bunu kol için pek söyleyemem ,kol bölgenizi dumbell yardımıyla biraz daha çalıştırabilirsiniz.Ek besinlere gelince, ben barfiks çekiyorum , ağırlık kaldırmayı ve onunla beraber protein tozunu da bıraktım zararını görmedım ama doğal beslenmeye karar verdim.Bence 6veya 8 hafta sonunda yağ yıkımınız daha iyi oldugunda başlayın protein ve creatine , aminoasite bence okadar da acil bir ihtiyac yok diye düşünüyorum. iyi aksamlar

4. Falyanos

Falyanos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevabın için teşekkür ederim. Dikkate alıcam söylediklerini!

Sayfayı Paylaş