Forumun bana kattiklari :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dalgarome tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadas forumda cok bilgili insanlar var vs.

Ama bana kattigi tek sey gecmiste sacmalamis oldugumu gosterme oldu , iyi de oldu :D

Bu arada protein tozu kullanip spor salonunda %100 fit diye bi programi uyguluyorum da beslenemiyorum aga ya beslenmesini oturtamamis olup sonra yoluna koyabilen var mi? Banada soylesin nasil :D (mobildeyim yazim hatasini takmayalim)

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    beslenmen kötüyse hiç harcama o tozu.koy kenara beslenmeni düzenleyince kullanırsın.

günde en az 4 öğün yemelisin.ana öğünlerini bölerek başla işe.
    iradene hakim ol şeker ve undan uzak dur.

3. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    benim aklımda soru işaretleri var cevaplayabilirseniz çok müteşekkir olurum aslında;

-beslenme düzenini 4 öğün diyorsun fakat ben aç olunca yiyorum ve tabiki dikkatte ediyorum 4 aydır fast food yemedim , şekeri çok azalttım çay vs. ekmekte aynı şekilde , zaten 5-6 kilo verdim ve packler hafiften hissettiriyo göğüs felan şekilleniyor ama ben progresi biraz hızlandırma peşindeyim.

yani uygun bir diyet uygulamadığım için yavaşım sanırım

1- mesela protein tozunu aminosuz kullanırsam boşa kullanır ve şişko gözükürmüşüm, yani sporu bırakınca hepsi sarkarmış ama amino alırsam temeli sağlam olup sarkmazmış?

2-ben beslenme düzenimi 4 öğün olarak nasıl ayarlayabilirim bilmiyorum fakat genel olarak tavuk mercimek ne bileyim az yağlı yemeye çalışıyorum.

3-vücudumdaki kaslar çıkmaya başladı demiştim ya ben şunu da merak ediyorum acaba protein kullandığım için chubby tarz bi vücutmu olur ? yoksa proteini fazla tutup karb veya yağı az tutunca fit olabilrmyim çünkü benim amacım düzgün ve ince bir vücut model tarzı :)

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul

bir yaşıma daha girdim amino asit satmak için nasıl saçmalıycaklarını şaşırmışlar gerçekten sınır tanımıyorlar çok merak ediyorum bunları uyduranlar bir süre sonra kendileride inanıyormudur

jkdo ve Swager bunu beğendi.
  5. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu bi arkadasim soyledi bana eskiden vucut yapiyodu saglam baya falan.. Bende anlamadimki piyasasi co sallantili bu supplementlerin :/

6. MaXimuS_

MaXimuS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    forum iyi güzelde soru soruyoruz kimse cevap yazmıyo. forumdaki hocalar daha aktif olmalı bilgi cimriliği almış gitmiş. cahillerin karşısında dilsiz alimi oynuyolar kendilerine müslüman olmuşlar.

7. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Forumda beslenmeden tutunda antrenmana kadar detaylı olarak her konu var.Biraz başlıkları inceleseniz sorularınızın cevapları var zaten. thums:

Sayfayı Paylaş