Forumdaki Google reklamları

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve SForever tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Selamlar arkadaşlar,

Forumda dikkatimi çeken bir enstentaneyi paylaşmak istedim. Sitede ve forumda vücut geliştirme,sağlık ve beslenme ile ilgili çokça sayıda makale,bilimsel araştırma ve yazı var. Hepimiz de bundan memnunuz ve elimizden geldiğincede katkıda bulunmaya çalışıyoruz fakat forumda konuların içinde ve mesajların üzerine/yanında çıkan google reklamları malesef sitenin ana amacına birebir ters düşüyor. Mesela bir reklam var ayda 10-12 kilo verin, bir diğeri var ayda 20 kilo alın , bir diğeri mümkün olmadığı halde bu ilacı için sadece göbeğiniz erisin vs vs gibi. Bu ürünlerin vaad ettiği şeyler kesinlikle sağlıksız ve forumda paylaşılan bilgilere de tamamiyle zıt düşüyor. Dışarıdan bakıldığında da böyle değişik bir durum oluşuyor. Bu reklamları da seçebilme gibi bir olanağı yok forumun yada sitenin.

Bunları sitedeki reklamlar kaldırılsın, başka reklamlar alınsın demek için yazmadım. Sonuçta bu site hayrına çalışan bir bilgi kaynağı, sahiplerinin cebinden de belirli miktarlarda paralar çıkıyor ve üyelik tamamen ücretsiz.

Böyle bir durum dikkatimi çekti paylaşmak istedim.

Despo ve SOLID bunu beğendi.
  2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyu ben açmıştım dostum aynı senin gibi düşünmüştüm o reklamlar otomatik oluyormuş kaldırmaya çalışıyorlarmış her sitenin belası olmuş bu reklamlar..

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu sıtelerın domain adresini PM olarak gönderirseniz konuyla ilgilenirim. Yurtdışında olduğum için yayımlanan reklamlar göremiyorum (farklı)

Sayfayı Paylaş