Forumda Neden Bayan YoK ??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cıddırık tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    tavsiye isteyen kim :confused:

Setenay :Aslında forum gayet öğretici, öğrenmek için de eğlenmek gerekmiyor, O amaç için başka forumlar var kanımca...

Cıddırık : "bak bunu bilmiyordum bir kaç örnek versene "

o zaman sen de bir spor forumunda eğlence eğlence diye tutturma, kaldı ki forumumuz yeterince eğlenceli zaten :)

Son düzenleme: 17 Şubat 2010
  2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    pişt kızlar sakin şu kızları anlamıyorum ya hep kavga ediyorlar erkek için kavga ederler :p kıskançlık yapıp kavga ederler sitede eglence yok diye kavga ederler sakiin :p :)

kırmaya kırılmaya gerek var mı ya konu nerelerden nereye geldi hadi en iisi tuttu tutmadıya gelin :)

ercan41 ve Azi bunu beğendi.
  3. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    :D :D :D
    Ben hep ordayım zaten :D

Geldim bak hatta yazıyorum yazıyorum yazıyorum, yazdımmmm :D

Azi ve mitokondri bunu beğendi.
  4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Ben normal bir sevgiliysel mini etek giyebilir ama seviyorsam yada nişanlım falansa o zaman giydirmem valla ağzını burnunu dağıtırım mağara adamıyım ben ilk insanım....

Şaka tabi medeniyetsiz değilim sonuçta ama sevdiğim bir kızsa oda anlayış göstermeli ne yapalım yani ben giyme diyorsam hala giyeceğim diyorsa benim katil olmamı başımı belaya sokmamı önemsemiyor demektir yani yerine göre giyebilir yoksa taviz vermem ağzını burnunu dağıtırm....Yeri geldiğinde son derece çağdaşım yeri geldiğinde de ilk insanım...

Azi, Berkthagar ve SOLID bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    zaten dediğin gibi okaaan mini etek heryerde giyilmez ama hiç giyilmez demekte yalnış olur mini etekli cicili bicili giyilebilecek ortamlarda var

7. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kesinlikle katılıyorum.Herkesin düşüncesi kendine tabiki.Yanımda bırak kız arkadaşımı,hiçbir bayanı miniyle vb. kıyafetlerle dolaştırmam.Ben de bu konuda mağara adamıyım.Zaten kız arkadaşın kendinden biraz fazla seni düşünüyorsa,düşüncene saygı duyar.Seni de triplere sokmaz.Kıyafet eğer her hangi bir cinsel çağrışım yapıyorsa saat ve mekan hiç önemli değil.Kesici gözlerden kurtulamazsınız.

Azi, AxiboY, Setenay ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. Kim_Kaphwan

Kim_Kaphwan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    34
    Forumda kız olup olmamasından çok beni asıl şaşırtan şey kültür bölümüne çok az mesaj atılıyor olması. Bu sporu yapanların çoğu kültürsüz galiba.

9. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Sana katılmıyorum.Vücut geliştirme sporu da bir kültür olup bunun paylaşımı en iyi şekilde yapılıyor bu forumda.
    Bizi kültürsüz olarak yargılamanı açarsan sevinirim.Aksi takdirde seni yanlış anlayabiliriz.

Azi, Setenay ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    konu nerden nereye geldi senin düşüncene katılmıyorum bu siteye üye olupta lütfen sokaktaki vücut geliştirme sporunu bilip bilmeden kötüleyen insanlar gibi yorum yazma bu site spor sitesi tabiki öncelikle vücut geliştirme ile ilgili yorumlar yazılacak bu sitede üniversite mezunu yada okuyan çok kişi var kitapta okuyanda var sinemaya gidende var şiir sevende var çevremdede bu sporla ilgilenende çok insan mevcut hepside gayet kültürlü sanat sever okumuş bilgili kişiler

Azi, SOLID, mitokondri ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bu sporu yapanlar kültürsüz demek... Ahkamın böylesi... Peki, tamam...

Kültür bölümüne açtığınız bir konu dahi yok... O bölüme attığınız mesaj sayısı ise iki... O bölümde siz kültür adına ne verdiniz ki ne istiyorsunuz?

Ayrıca kültürden bahsetmekle de kültürlü olunmuyor. Topluluklara seslenmesini önce bilmekle oluyor. Tükettiğiniz şeylerden hazzı paylaşmaktan ziyade çıkarımlarınızla oluşuyor, kültür... Bilmem anlatabildim mi?

Bağımsız olması sebebiyle konu dışı bölümü her forumda en fazla konu ve mesajın olduğu yerdir. Burada anormal bir şey yok...

Son düzenleme: 17 Şubat 2010
    Azi, Berkthagar, SOLID ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum sözlerine.Eğer bir kişi mecbur olmadığı halde dikkat çekici biçimde giyiniyorsa,dikkat çekmek istediği içindir,başka bir açıklama göremiyorum ben.Benim yanımda dolaşacak bir kızın kroların ağzını sulandıracak biçimde giyinmesi,bunun bende yaratacağı kıskançlık veya neşemizi kaçıracak herhangi bir olayı düşünmeden (laf atma,dik bakışlar vs.) inat etmesi ise onun ne kadar düşünceli olduğuğuna işaret eder diye düşünüyorum.

Tabii bazı yerler vardır,dediğim bakışlarla pek karşılazmassınız hatta şıklık elzemdir orda giymesi beni rahatsız etmez ama herşeyin yeri var.

Tabi bir de mini eteğin modernlik ve özgürlük sembolü olarak gösterilmesi var ki apayrı bir konu.Hayatında kitap açmamış kızların avrupai kafelerde takılıp marka giyinip kendini kültürlü ve batılı hissetmesi de ayrı bir konu....

kültür bölümündeki mesaj sayısıyla vgcilerin cahil olarak addedilmesi de ilginç bir durum.Sanıyorum bir kitabın içeriğini sayfa sayısına bakarak ölçen zihniyetin ürünü.

Azi, rockybalboa7, Setenay ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Ya arkadaslar keske okumasaydim... Ciddirigin yazisini okumak icin girdim okuduklarimi ozetlersek
    ciddirik sormus sizce neden kiz yok?
    Gelen cevaplarin bir kismindan anlasilan herkesin kiz arkadasi var ( bir kismi yabanci:)) millet bunlari rahatsiz ediyor, bu cevabi ciddirigin sorusuyla iliskilendirirsek garip bir forum- rahatsizlik sonucu cikiyor .... Buda mumkun degil sanmiyorum :)
    ben bu forumda bayan oldugunu gordugumde bile dumur olmustum( setenay bilir) :)))))
    nedenine gelince ( sanirim soruya cevabim burada basliyor)
    3 sene ankaranin iyi semtlerinden birinde buyuuukce bir spor tesisine ortak oldugumda bayanlarla ilgili gozlemledigim ..... Asiri hirsli ve cok iyi spor yapanlari var sayilari cok az:)
    duzensiz spor yapanlari daha cok genelde spor duzensiz olunca dogrudan supplemente yoneliyor bunlar:))) klasik guzelligin de makyajla olabilecegi gibi bu isi de sip sak halletme ic gudusu( simdi tartisms bu degil aman ha:)) liposuction, pasif jimnastik , spa, masaj threapy ile kan dolasimini arttirio bolgesel yag yakma, akapunktur, birde dusuk voltlu elektirikle (ismini unuttum:)) yine lenf ve dolasim sistemine destek vererek yine kas kontrwaksiyonu sagliyan kolay ve parayla yapilan yontemler hep bayanlara konforlu geliyor hele bir arkadasi.....
    Yosuna gidiyorum( boyle birseyde var) , akapunkturla 3 kilo verdim diye reklam yaptiysa dogru oraya
    kimse forumdan spor ogrendim de bak kilo verdim cok yararini gordum diye reklam yapmaz...bu cevap cok uzar:))))
    neyse bayanlar cabuk sonuc ister diye dusunuyorum ....bir de bolca ilgi., alaka ve iltifat... Sanirim burada istedikleri oranda bunlarin biri yada birkacini bulamiyorlar:)
    bu sorunun cevabi olabilir mi acaba?

Azi, Berkthagar ve cıddırık bunu beğendi.
  14. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Aaaaaa birde garip garip sagi solu portlemis yaratik gibi adamlarin resimleri dolu her yer( forum basliginda .... Onceden daha kotuydu ) simdi deneyimlerim derki ( benimde yerli yabanci, nacizane bir iki kiz arkadasim oldu) bayanlar boyle tiplerden NEFRET ediyorlar diyebilirim damarlar filan.....
    Haaa birde yeni logoda ic camasirsiz oldugunu tahmin ettigim bir adam resmi var ben bayan olsam ilk giriste bunu gorsem ....oppppps icerde beni keserler diye kapidan kacarim..... Oysa koy benim avatari oraya (bak bu onemli bilgi).... Birazda before after bayan resimleri .... Yaz altina 15 gunde 5 kilo garanti diye:))
    2-3 baslikta super ilac sadece bel bolgesi yaglarindan kurtulmak icin sirlar...filan

sonrada bir tanede basenlerinizi 17 gunde tarihe gomun iste krem ... Yanida da su egzersizler vs bak ne oluyor
    internette birde gidikleri yerlere( bu googledan ucretle ogreniliyor) bir kac reklam ... Hooop 3 ay da bayandan gecilmez burasi
    Birde ozel indirim paketleri filan yapicaksin para harcamayi sevenlere:)) 3 krem yaninda l carnitine( simdi moda...madonnada 50 yasinda bunda icmis boyle olmus )
    zaten dunyada pilatesi patlatan madonna degil mi:)) yag yakmayan bir spor ama MODA

isin sirlarinida verdik neden yoklar ve nasil cogalirlar sorularini yanitlari

bakin hem cevap yazip hem eglenceli olunabiliyormus tuttu tutmadiya gerek kalmadi:))) tuttu mu??

Azi, muscled_girl, yeşill ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  15. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Forumda Neden Bayan Yok?

Esas çarpıcı olan şu... Gittiğim salonlarda kadın egemenliği var hep ve birbiriyle pek muhabbet edenini görmedim. Kendi havalarında hepsi... Erkekler ise çabucak birbiriyle arkadaşlık kurabiliyor. Salonlarda böylesi bir görüntü var. Salonlarda sayıları çokça ama iletişimleri sıfır... Mecbur ilk muhabbetleri ortak payda olan spordan olacak. Bu noktada da sebebi belki de yüzleşemedikleri o kilolarıdır. Ortak paydadan söze girmek dert geliyordur belki bu yüzden. Salonda birbirinden iletişimden kaçan forumda ne yapsın? Bu yüzden forumda olmuşlar ya da olmamışlar çok şaşırmamak gerekir.

Mesela grup olarak yapılan egzersizleri oluyor. Orada eğleniyorlar birlikte ama sonrasında yine yoklar... Yine yalnızlar... Kadınlar salonda sosyalleşemiyorlar, öylece kasılıyorlar. İstisnalar da mevcut elbette... Çözüm olarak sporcu psikologluğu gibi branşlar Türkiye'de bir yer edinemedi. Edinebilmiş olsaydı da salonlarda birer sporcu psikoloğu olsaydı da etkileri foruma da yansısaydı. O da bir gün olur umarım.

Son düzenleme: 18 Şubat 2010
    Rpac bunu beğendi.
  16. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    o kadar yazmisiz tuttumu diye estetik hic sallamamis bile :))

o zaman bende kendime yazarim ...... Erkekler kadimlar icin kadinlar ise kadinlar icin suslenir ler... Bu bir doga gercegidir... Eger yaninda kiz yoksa sanada bakmazlar eger kiz biraz guzelse o ortamdan 2-3 kizla daha cikma sansin 3 e katlar

bir odaya giren bayanlar erkeklere soyle bir bakar ama diger bayanlarin kilosundan giysisine cantasina kadar hatirlarlar....
    Ya neredeyse capkinlik sirlari vermeye basliyacagiz :))))
    garantili bir dolu teknik verdim hem forum girisindeki resimlerden tutunda nasil baslik atacaklarina kadar tum bilgileri verdim forum yoneticilerine :)))) unutmayin her ne kadar siz avuca gelen bayan sevsenizde( bu forumda baska bir konudan alinti;)) kadinlar damarli yaratik gibi avuctan tasan adamlardan nefret eder ... O ic camasirsiz adam ise....... Amaaaan dedim iste size serbest koyun benim resmimi sadece beni taniyanlar gels. Size yeter.... Mitokondri cok mu ukala:))) tuttumu tutmadimi??????

cıddırık bunu beğendi.
  17. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Cevap veroyorum tuttu:) biraz ukala .... Ama...

Azi, yeşill ve cıddırık bunu beğendi.
  18. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Aaaaaaa
    unutmadan bu kadar yazdik cizdik bence en onemli noktaya deginmeden yaziyi bitirdim :(
    bu forumda renk kattiklari icin 2 guzide bayanimiza ( setenay ve ciddirik)cok tesekkur ederim forumda ki diger bayanlari tam bilemiyorum ama iyiki varsiniz:)))

Azi, Setenay ve cıddırık bunu beğendi.
  19. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    a32
    sen bu birbirinden kaçan bayanlara nerde rasladın :) ben şimdiye kadar hiç raslamadım :)
    emin ol bu sitede 10 bayan daha olsa bayanların üyelikleri artar
    hem diyelimki bayanlar birbirinden kaçıyor (asla katılmıyorum )
    ben neden bayanlar yok diye konu açayım olmasını istiyorum ki çözüm arıyorum demi ?
    Ama siz hiç merak etmeyin arkadaşlar yeşill arkadasımla ben 1 ay sonra cıtırfit olunca :lol: burayı bayanlar basacak :lol:

Azi, yeşill ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  20. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    bu maalesef çok kötü tutmuş mitokondri hocam:lol::lol:

:confused:Yaz altina 15 gunde 5 kilo garanti diye:confused::confused: böyle birşey varmıdır ki yaa:p:p:lol:

mitokondri bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş