forumda bazı üyeler kayırılıyo

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve harani tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    gerçek hayatta bişe olamamışlar buraya sarmışlar işte fiestanın dediği gibi göbeği burnuna değiyo adamın kelin ilacı olsa kafasına sürermiş :D adam bütün mahalleyi foruma toplamış tarikat kurmuş burda haberiniz yok :D ne yazsa aman sen en büyüksün ağam paşam felan filan bi mesaj attıkmı müritlerini tepemize sarıyo hemen bizim saf anadolu çocuklarıda bu adam neymiş yaa deyip saf saf kanıyolar bişe bildiği yok ezberden atıyor işte profesonel küre gitmiş yanlış bu demiş sen profesonelden daha mı iyi biliyon sen kimsin :D

FiestaCondom bunu beğendi.
  2. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    k.bakma yani DannyBoy bana SSK bağladı , varsa güzel teklifin sana yancı olak bundan sora? aylık akbilde isterim

3. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    kayırılmıyor cidden, bir kaç tane üye görüyorum adlarını vermeyeyim bayağı ağır üyeler sanırım ama her hafta banlanıyorlar :D

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    şaka gibi:D biliyorsan anabolic steroidler hakkında bir şey makale yaz bir zahmet öğrenelim öyle kısır yapar diyip kaçmak yok yazacaksın böyle böyle diye steroid kullanan sporcular hakkında atıp tutacaksın sonrada utanmadan saygı bekliyeceksin böyle bir şey yok sert yorum yazmışlarsada sonuna kadar haklılar herkes haddini bilecek yok seni görüp kendine çeki düzen verenler olmuş bırak kendini övmeyide biraz saygılı ol şunada güldüm arkadaş kim mahalleyi toplamışda gelmiş buraya :D tam bir komedi kimse kimseye yalakalık yapmıyor burada merak etme burada en bilgili üyeler bile uyarı alıyor yeri geldiğinde bırak böyle forumda dikkat çekmeye popüler olmaya çalışma asosyal biride varsa oda sensin çünkü işi gücü olan adam bu kadar saçmalamaz

Phil_Heath ve speedtouch bunu beğendi.
  5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123

Düşünce tarzın çok yanlış. Bir kere göbeği burnuna değiyor olabilir kişinin ama bilgi ap ayrı bir şeydir. Sonuçta x kişisinin fiziği çok iyidir ama bilgisi yoktur. Fakat b kişisinin göbeği vardır ama bilgilidir. Şimdi x kişisinin dediğine mi inanırsın b kişisinin mi ?

Haa şunu dersin ki demişsin sen profesyonelden daha mı iyi biliyorsun diye. Bende sana şunu derim, her profesyonel olan bilgili mi ? Saçma sapan kürler kombine ederek prof olanda var. Ayriyetten prof olmaktan kasıt nedir ? Prof sporcu o işten para alan kişidir. Her yarışmaya gireni prof olarak değerlendirmemekte gerek.

Ben kendimden şöyle bir örnek vereyim baya elit bir spor salonuna iyi bir ücret ödedim. İlk başlarda gidiyordum, stüdyo dersleri filan baya etkinliği de vardı. Çalışanlarında fizikleri de gayet iyiydi. Yani senin söylemine göre göbeği burnunda değil. Ama hiç verim alamadım. Ve önce ki salonuma döndüm. Önceki salonumda gerçekten prof olan amerikada ödül almış avrupa ve Türkiye şampiyonlukları olan birinin salonu. Her neyse ve orada çalışan personelde rahat 60 yaşının üstündedir. Şimdi bakarsan o adam belki deli gibi ağırlık kaldıramaz edemez ama bilgili.

Bilgi bu sporda önemli bir şeydir. Bende çeşitli sporlarla uğraştım ve bu sporla uğraşıyorum. Amacım fit bir fizik sahibi olmaktı ve olduğuna inanıyorum. Gerçi şuan amacım değişiyor ve biraz daha kütle kazanmaya çalışıyorum. Her neyse ama ben bu spor hakkında makaleler, dergiler, kitaplar ve yabancı kaynakları okumayı seviyorum. Ve şunu da çok gördüm salonda benden daha iri yarı kişilerin benden daha bilgisiz olup ahkam kestiğini. Dediğim gibi insanların fiziğine bakarak yargılamayın. Bilgi ap ayrı bir şeydir.

speedtouch ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    teklif için saol bana yalakanmalardan hoşlanmam kendi gücümle bi yere gelerek yapıcam

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    zaten merak etme benim çeteden kimse bırakmaz beni

her ay :

ssk + protein tozu 5lbs + isteyene steroid her çeşididen veriyorum zor yani sana gelmez kımse :)

sosyetiğiz zaten biz :)geçen forumdan benim çeteyi aldım gittik sabah kelle paça öğlen etli çiğ köfte içli köfte falan yedirdim aksamda kebab falan yedik :)

böle bir ortam bizimkiside :)

8. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    her sürüye bi çoban lazım sen dany sen haklısın yani ama ben koyun deyilim sen yancıların otunu yemini eksik etme ben işimi biliyom hocalarım var arkamda öğreniyom bu işi çok yakında herkez görür bilgimi

9. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe

harani böyle bir ortam bizimkisi be , ssk falan fıstık bunları hıkayeden soledım yalan şyler bunlar mütevazılmdan.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=EaeF3hyA-7A[/YOUTUBE]

themertyildiz, ZeusS_, speedtouch ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    video tam oturmuş yalnız :D :D

Danny Boy bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @CarpeNoctum bu videodan aklıma geldi hahahahaha :)

CarpeNoctum bunu beğendi.
  12. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Hahaha efsane ya :) hatta şuan buzlu badem attım dujj dayım , böyle bi ortam bizimkisi be :)

Danny Boy bunu beğendi.
  13. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ya dikkat ettim benim konulara dany ve müritlerinden başka yazı yazan yok beni çekemediyiniz belli paranla ne fantazi yapıyosan yap bana ne sizin sosyete hayattan ben anadolu erkeğiyim ben delikanlıktan mertlikten başka bişey bilmem sizin çarpık hayat bana ters gelir doğru bildiyimi sölerim doğrudan şaşmam

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş